Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Obramujemy każdą kulturę.

Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 07 69

Krzesła dla dzieci, wygodne i bezpieczne. Miękkie, tapicerowane siedziska i oparcia. Do wyboru bajeczne wzory tapicerek. Krzesła obrotowe dziecięce o regulowanej wysokości oparcia i głębokości siedziska. Doskonałe rozwiązanie zarówno do pokoju dziecięcego jak i w szkolnej czytelni.

Sortuj według: porządku domyślnegorosnąco, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 3 spośród 3
Krzesła dziecięce Cartoons GTP

Krzesła dziecięce Cartoons GTP, szczególnie wygodne poprzez swoje wysokie oparcie. Charakteryzuje się miękkim, tapicerowanym siedziskiem i oparciem, których wzory ucieszą każde dziecko. Krzesła są w pełni bezpieczne, wyposażone w... więcej »

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę
Krzesła obrotowe dla dzieci Cartoons Small

Bardzo wygodne i bezpieczne krzesła obrotowe dla dzieci Cartoons Small. Miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie.  Samohamowne kółka, do powierzchni dywanowych lub twardych, odblokowują się pod działaniem ciężaru, a więc podczas... więcej »

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę
Krzesła dla dzieci Cartoons GTS

Krzesła obrotowe dla dzieci Cartoons GTS to seria wygodnych i atrakcyjnych wizualnie krzeseł z myślą o najmłodszych. Krzesła posiadają miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie. Bogaty wybór wzorów tapicerek. Regulacja wysokości oparcia i...

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę
+48 12 267 07 69
biuro@ramykultury.pl
Szukaj
Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
współpraca i reklama
rrrr
CHRIS Krzysztof Sawicki
30-324 Kraków
ul. Szwedzka 23/75
tel./fax 12 267 07 69
[ + ] więcej
opracowanie Prekursor
...