Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Obramujemy każdą kulturę.

Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 07 69
Oferujemy Państwu wygodne, wytrzymałe i bezpieczne krzesła biurowe. Bogaty wybór tapicerek i wykończeń. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą krzeseł do biura.
Sortuj według: porządku domyślnegorosnąco, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 6 spośród 6
Krzesło biurowe Prestige Gtp

Krzesło biurowe Prestige Gtp to wygodne i praktyczne rozwiązanie do biura, domu. Krzesło posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie. Możliwość blokady kąta odchylenia oparcia, a także regulacja głębokości siedziska i wysokości...

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę
Krzesło biurowe Prestige R3D

Krzesło biurowe Prestige R3D to wygodne krzesło dla Twojego biura, domu! Wyposażone w mechanizm CPT. Miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie z regulowaną głębokością siedziska i wysokością oparcia, za pomocą śruby. Regulowana... więcej »

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę
Krzesło do biura Prestige Gts

Krzesło do biura Prestige Gts, z mechanizmem CPT, to wygodne i wytrzymałe rozwiązanie do Twojego biura, domu. Posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie. Wyposażone w potrzebne mechanizmy regulujące wysokość krzesła, głębokość...

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę
Krzesło do biura Prestige RE3W

Krzesło do biura RE3W, z wygodnym, tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Krzesło z mechanizmam CPT.  Możliwa blokada kąta odchylenia oparcia w wybranej pozycji, a także regulacja wysokości krzesła, oparcia i głębokości siedziska.... więcej »

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę
Fotel biurowy Club

Fotel biurowy Club, wygodny i w pełni komfortowy, idealny do biura, czytelni, poczekalni. Fotel jest w całości tapicerowany. Siedzisko i oparcie zintegrowane z podłokietnikami. Atrakcyjny i elegancki wygląd. Fotel biurowy Club posiada Atest... więcej »

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę
Sofa biurowa DUO

Sofy biurowe Club, w wersji dla dwóch i trzech osób, bardzo komfortowe i wygodne. Tapicerowane siedzisko oraz oparcie, zintegrowane z podłokietnikami. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex. Wybrana sofa w połączeniu z... więcej »

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę
+48 12 267 07 69
biuro@ramykultury.pl
Szukaj
Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
współpraca i reklama
rrrr
CHRIS Krzysztof Sawicki
30-324 Kraków
ul. Szwedzka 23/75
tel./fax 12 267 07 69
[ + ] więcej
opracowanie Prekursor
...