Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Obramujemy każdą kulturę.

Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 07 69

Oferujemy różnego rodzaju meble, służące do wyposażenia pracownii konserwatorskich i introligatornii. Ponadto, każdy konserwator czy introligator, znajdzie tu gamę urządzeń stosowanych przy konserwacji czy naprawach Dzieł Sztuki. Wśród nich: urządzenia i technologia do odkwaszania papieru, urządzenia do czyszczenia, urządzenia do pomiaru klimatu, osuszacze i nawilżacze powietrza.

Sortuj według: porządku domyślnegorosnąco, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 10 spośród 10
Urządzenia i technologia do odkwaszania papieru
(1 produkt w dziale)

Pragniemy przedstawić Państwu profesjonalny system odkwaszania papieru Bookkeeper. Technologia jest skuteczna i jednocześnie bezpieczna, gdyż nie uszkadza podkładów, klejów, czy farb drukarskich, pieczęci na papierze, który chcemy odkwasić. Urządzenie Bookkeeper spray system do aplikacji specjalistycznego preparatu rozprowadza środek odkwaszający równomiernie w formie mgiełki. Wejdź i dowiedz się więcej!

Urządzenia do czyszczenia
(9 produktów w dziale)
Urządzenia do pomiaru klimatu
(3 produkty w dziale)

Kontrolowanie temperatury i wilgotności może mieć kluczowe znaczenie w zabezpieczaniu wartościowych dóbr kultury czy instrumentów muzycznych. Niezwykle istotne staje się utrzymywanie tych czynników na stałym poziomie, dzięki czemu nie zanotujemy strat i uszkodzeń w obrębie chronionych obiektów. System Sirus Lite czy nowoczesne rejestratory firmy Lascar szczególnie przydaje się w archiwach, muzeach, bibliotekach i magazynach muzealiów. Sprawdź jak działa nasz system!

Osuszacze i nawilżacze powietrza
(3 produkty w dziale)

Przedstawiamy Państwu osuszacze i nawilżacze powietrza w pełni profesjonalne, funkcjonalne, solidne i trwałe. Najczęściej stosowane w archiwach, muzeach i bibliotekach, biurach ale nie tylko. Istnieje wiele miejsc oraz sytuacji, w których użycie osuszaczy i nawilżaczy jest niezbędne. Ponadto, nawilżacze nie tylko nawilżają powietrze ale także je oczyszczają. W ofercie urządzenia o różnych parametrach, w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań. Dokonaj najlepszego dla Ciebie wyboru!

Prasy introligatorskie
(6 produktów w dziale)

Istnieją takie rodzaje prac introligatorskich i konserwatorskich, których nie sposób dobrze wykonać bez użycia prasy. Oferujemy zarówno prasy ręczne jak i hydrauliczne, prasy śrubowe i belkowe. Każdy produkt charakteryzuje się wysoką jakością, może latami służyć do niezbędnych prac konserwatorskich. Poznaj parametry oferowanych pras aby dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i oczekiwań!

Nożyce introligatorskie do cięcia
(3 produkty w dziale)

Precyzyjne, dokładne i pewne cięcie – te jakości charakteryzują różnego typu nożyce i obcinarki, znajdujące się w naszej ofercie. Konstrukcja nożyc, oprócz tych niezbędnych właściwości, umożliwia bezpieczne ich użytkowanie – a to dzięki ograniczonemu do minimum kontaktowi z nożem. Oferujemy żeliwne nożyce o różnej długości noża do papieru, kartonu, tektury, passepartout oraz cztery rodzaje obcinarek o różnych parametrach. Zobacz i wybierz!

Stoły introligatorskie, robocze
(3 produkty w dziale)

W zależności od potrzeb, oferujemy Państwu stoły stacjonarne i przejezdne. Mocny i stabilny stelaż a także spore wymiary sprawiają, że są to meble wysokiej jakości o praktycznym zastosowaniu przy pracach introligatorskich. Stoły mogą mieć różne blaty np. kamienny z granitu, z płyty meblarskiej utwardzanej itp. Stoły możemy łączyć, tworząc jeszcze większą powierzchnię roboczą. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta, wykonując stoły dostosowane do Jego potrzeb. Zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się z nami!

Suszarki
(1 produkt w dziale)
Suszarki to urządzenia służące do suszenia obiektów po zakończeniu prac i zabiegów konserwatorskich w części mokrej.
(21 produktów w dziale)

Urządzenia introligatorskie powszechnie użytkowane w każdej pracowni, pomocne w pracy każdego introligatora. W ofercie m.in.: kautery i żelazka do wgrzewania, lampy ze szkłem powiększającym, gumki elektryczne czy folie świecące. Proponujemy rozwiązania praktyczne przy oprawie introligatorskiej - np. wierszowniki do tłoczenia czy też urządzenia do zaciskania okuć na narożnikach. Szeroki wybór urządzeń introligatorskich i konserwatorskich wspierają liczne akcesoria pomocnicze, dostępne w naszym sklepie. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

+48 12 267 07 69
biuro@ramykultury.pl
Szukaj
Nowości:
cena 903,31 zł brutto
zapytaj o dostępność
cena 903,31 zł brutto
zapytaj o dostępność
Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
współpraca i reklama
rrrr
CHRIS Krzysztof Sawicki
30-324 Kraków
ul. Szwedzka 23/75
tel./fax 12 267 07 69
[ + ] więcej
opracowanie Prekursor
...