Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Obramujemy każdą kulturę.

Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 07 69

Pakowanie próżniowe znajduje szerokie zastosowanie w branży gastronomicznej. Dzięki możliwości nawet pięciokrotnego przedłużenia przydatności produktów spożywczych, minimalizujemy straty związane z psuciem się żywności, jesteśmy w stanie lepiej gospodarować naszymi zapasami, oszczędzając przy tym czas i pieniądze! Żywność zapakowana próżniowo nie traci swoich walorów, wartości odżywczych, smaku, aromatu. Oferujemy różne modele pakowarek próżniowych, służących do pakowania żywności w woreczki lub opakowania. Pakowanie próżniowe to praktyczne rozwiązanie kierowane również do gospodarstw domowych, dla których również mamy ciekawą ofertę. Pudełka i opakowania próżniowe, zamykane przy użyciu ręcznej pompki odprowadzającej powietrze. Jeśli któregoś produktu nie znalazłeś jeszcze na naszej stronie, skontaktuj się z nami!

Sortuj według: porządku domyślnegorosnąco, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 2 spośród 2
Worki próżniowe, antykorozyjne, barierowe
(2 produkty w dziale)

Worki próżniowe służą do przechowywania żywności i nie tylko w celu przedłużenia przydatności produktów spożywczych, ochrony przed wilgocią i czynnikami zewnętrznymi. Worki przeznaczone są do zgrzewania próżniowego przy pomocy zgrzewarek próżniowych. W ofercie także worki antykorozyjne, barierowe.

Zgrzewarki i pakowarki próżniowe
(5 produktów w dziale)

Zgrzewarki i pakowarki próżniowe to wysokiej jakości urządzenia służące do pakowania próżniowego w woreczkach i specjalnych opakowaniach. Oferujemy mniej lub bardziej profesjonalne urządzenia, w zależności od zapotrzebowania. Zgrzewarki jedno, dwu lub trójzgrzewowe pozwolą na szczelne zapakowanie żywności, aby przedłużyć jej przydatność nawet pięciokrotnie! Stosowanie zgrzewarek próżniowych otwiera bogate możliwości w branży gastronomicznej, oszczędza czas, pieniądze, minimalizuje straty. W razie dodatkowych pytań, służymy radą i informacją. Prosimy o kontakt z naszą firmą.+48 12 267 07 69
biuro@ramykultury.pl
Szukaj
Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
współpraca i reklama
rrrr
CHRIS Krzysztof Sawicki
30-324 Kraków
ul. Szwedzka 23/75
tel./fax 12 267 07 69
[ + ] więcej
opracowanie Prekursor
...