Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Obramujemy każdą kulturę.

Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 07 69
Pudła pomagają zaprowadzić (i, co najważniejsze, utrzymać) porządek w dokumentach. Dzięki nim uda się sprawnie posegregować i opisać partie ważnych papierów. Uchronią je przed kurzem i zabrudzeniami. Przydadzą się też przy każdej przeprowadzce. W ofercie pudła bezkwasowe sztancowane, introligatorskie, a także zgodne z normą ISO 9706.
Sortuj według: porządku domyślnegorosnąco, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 4 spośród 4
Pudła bezkwasowe na wymiar

Zapraszamy do skorzystania z usługi wykonania pudeł bezkwasowych na wymiar. Aby móc zrealizować takie zamówienie, potrzebujemy od Państwa kilka informacji. 1. Typ pudełka. Posiadamy w ofercie wiele wzorcowych pudeł o różnym... więcej »

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę
Pudła bezkwasowe sztancowane
(7 produktów w dziale)

Pudła bezkwasowe sztancowane ułatwią zaprowadzenie porządku w przechowywanej dokumentacji. Polecamy, usprawniające segregację, pudła kolorowe z miejscem przeznaczonym na opis. Dla bardziej rozbudowanych potrzeb, oferujemy pudła zbiorcze, umożłiwiające bezpieczne przechowywanie w nich mniejszych pudeł z dokumentami i materiałami. Pudła sztancowane wymagają złożenia.

Pudła bezkwasowe introligatorskie
(0 produktów w dziale)

Pudła bezkwasowe introligatorskie doskonale nadają się dla muzeów i archiwów. Umożliwiają przechowywanie nie tylko dokumentów, map, ale także cennych obiektów, przedmiotów. Oferujemy pudła ze specjalnymi, praktycznymi przegródkami.

Pudła archiwizacyjne wg normy ISO 9706
(2 produkty w dziale)

Oferowane pudła archiwizacyjne to pudła najwyższej jakości i odporności. Wykonane od jednej sztancy. Zgodne z normą ISO 9706. Szczególnie polecamy do zastosowania w muzeach, archiwach.

+48 12 267 07 69
biuro@ramykultury.pl
Szukaj
Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
współpraca i reklama
rrrr
CHRIS Krzysztof Sawicki
30-324 Kraków
ul. Szwedzka 23/75
tel./fax 12 267 07 69
[ + ] więcej
opracowanie Prekursor
...