Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Obramujemy każdą kulturę.

Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 07 69

Passe-partout daje nieograniczone możliwości pięknej i zarówno eleganckiej prezentacji oraz ochronę Twoich fotografii, dokumentów, rycin, map, rysunków i nie tylko. W ofercie passepartout w jakości good oraz w jakości muzealnej better. Jesteśmy w stanie zaoferować, obok gotowych, klasycznych ramek, wyszukane i oryginalne kształty. Na Państwa życzenie wytłoczymy wskazany tekst lub logo, tak, aby nasze passe-partout sprostało indywidualnym potrzebom Klienta. W celu zaczerpnięcia szerszych informacji, koniecznie skontaktuj się z nami!

Sortuj według: porządku domyślnegorosnąco, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 6 spośród 6
Passe partout na wymiar

Oferujemy wycinanie ramek passe partout na wymiar, zgodnie z Państwa życzeniem. Możliwość wyboru kształtu i ilości okienek. Bogaty wybór kolorów. Ponadto w ramce passe partout możemy wytłoczyć wskazany napis, logotyp itp. W celu... więcej »

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę
Passe partout owalne na wymiar

Wytniemy dla Państwa ramki passe partout owalne lub okrągłe, według podanych wymiarów i oczekiwań. Oferujemy bogaty wybór kolorów kartonów. Passe partout owalne często stosowane jest do prezentacji portretów i kompozycji kwiatowych.... więcej »

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę
Passepartout good - biały rdzeń
(24 produkty w dziale)

Proponujemy Państwu bogaty wybór gotowych ramek passepartout w jakości good, z białym rdzeniem. Duża ilość kolorów i rozmiarów oferowanych ramek, pozwoli na jak najlepsze dobranie passepartout do indywidualnych celów i potrzeb.

Passepartout good - czarny rdzeń
(6 produktów w dziale)

Eleganckie i wyjątkowe passepartout z czarnym rdzeniem, w siedmiu kolorach do wyboru. Oferowane passepartout wykonane zostało z bezkwasowego kartonu w jakości good. Dostępne w różnych rozmiarach. Zapraszamy!

Passepartout better - kolorowe rdzenie
(3 produkty w dziale)

Gotowe ramki passepartout, charakteryzujące się najwyższą jakością muzealną (jakość better). Oferujemy oryginalne passepartout z czerwonym lub zielonym rdzeniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Passepartout better - kolorowe linie
(2 produkty w dziale)

Passepartout better - kolorowe linie to gotowe ramki stosowane do oprawy fotografii, obrazów, rysunków itp., wykonane z wysokiej jakości kartonu. Charakteryzuje je kolorowa linia w środku rdzenia, dzięki której oferowane passepartout prezentuje się szczególnie wyjątkowo.

+48 12 267 07 69
biuro@ramykultury.pl
Szukaj
Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
współpraca i reklama
rrrr
CHRIS Krzysztof Sawicki
30-324 Kraków
ul. Szwedzka 23/75
tel./fax 12 267 07 69
[ + ] więcej
opracowanie Prekursor
...