Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Obramujemy każdą kulturę.

Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 07 69

Szafy kartotekowe, metalowe, z wygodnymi szufladami z możliwością pełnego wysuwu. Dzięki nim z łatwością dokona się segregacji i zaprowadzi porządek w ważnych dokumentach. Oferujemy szafki kartoteczne na zawieszkowe teczki A4, popularnie stosowane w urządach, szpitalach i różnego rodzaju firmach. Bardzo wytrzymałe, o solidnej konstrukcji meble z pewnością posłużą na długie lata w miejscach pracy. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

Sortuj według: porządku domyślnegorosnąco, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 3 spośród 3
Szafka kartotekowa S2

Szafka kartotekowa S2, wyposażona w dwie szuflady, przystosowane do przechowywania teczek zawieszkowych w formacie A4 poziomo. Szuflady poruszają się na prowadnicach kulkowych o pełnym wysuwie ale z zabezpieczeniem przed wypadaniem. Solidne... więcej »

zapytaj o cenę
Szafka na kartoteki S3

Szafka na kartoteki S3 z trzema szufladami, które są przystosowane do przechowywania zawieszanych teczek A4 w poziomie. Każda szuflada porusza się na prowadnicach kulkowych, z możliwością pełnego wysuwu. Wyposażona w blokadę... więcej »

zapytaj o cenę
Szafa kartoteczna S4

Szafa kartoteczna S4 z czterema solidnymi szufladami, przeznaczonymi na zawieszkowe teczki A4, układane w poziomie. Szuflady bezpiecznie poruszają się w prowadnicach kulkowych z możliwością pełnego wysuwu, przy czym nie ma zagrożenia, że...

zapytaj o cenę
+48 12 267 07 69
biuro@ramykultury.pl
Szukaj
Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
współpraca i reklama
rrrr
CHRIS Krzysztof Sawicki
30-324 Kraków
ul. Szwedzka 23/75
tel./fax 12 267 07 69
[ + ] więcej
opracowanie Prekursor
...