Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Obramujemy każdą kulturę.

Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 07 69

Szafy metalowe na akta służą do przechowywania dokumentów i segregatorów. Do wyboru szafy żaluzjowe lub z tradycyjnie otwieranymi drzwiami, także z możliwością ich schowania w podwójne boki tego mebla. Popularnie stosowane w biurach, archiwach i wszędzie tam gdzie należy długotrwale przechowywać ważną dokumentacje.Zapraszamy do obejrzenia wszystkich szaf aktowych.

Sortuj według: porządku domyślnegorosnąco, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 4 spośród 4
Szafa na segregatoryi dokumenty

Szafa aktowa na segregatory i dokumenty, o drzwiach skrzydłowych, z możliwością regulacji wysokości półek co 25 mm. Znakomicie nadaje się do zastosowanie w archiwach, muzeach, bibliotekach, biurach itp. Wymiary: wys. 1040 mm x szer....

zapytaj o cenę
Szafa metalowa aktowa do przechowywania dokumentów

Szafa metalowa aktowa, przeznaczona do przechowywania dokumentów i segregatorów. Bardzo solidna i praktyczna, powszechnie stosowana w biurach, archiwach i instytucjach w celach archiwizacyjnych. Wyposażona w drzwi skrzydłowe i możliwość... więcej »

zapytaj o cenę
Szafa żaluzjowa na dokumenty

Szafa żaluzjowa, metalowa, służąca do przechowywania dokumentów i segregatorów. Solidnie wykonana. Cechą charakterystyczną są praktyczne, żaluzjowe drzwi. Mebel ma możliwość regulowania wysokości półek co 25 mm....

zapytaj o cenę
Szafa aktowa SBM-210 do  przechowywania dokumentów

Szafa na akta, metalowa, solidna i funkcjonalna. Dzięki chowanym drzwiom w podwójne boki szafy, nie potrzebuje ona wiele przestrzeni aby swobodnie z niej korzystać. Doskonale nadaje się do przechowywania dokumentów, akt czy... więcej »

zapytaj o cenę
+48 12 267 07 69
biuro@ramykultury.pl
Szukaj
Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
współpraca i reklama
rrrr
CHRIS Krzysztof Sawicki
30-324 Kraków
ul. Szwedzka 23/75
tel./fax 12 267 07 69
[ + ] więcej
opracowanie Prekursor
...