Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Obramujemy każdą kulturę.

Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 07 69

Prezentowane tektury bezkwasowe do prac introligatorskich, konserwatorskich oraz pomocniczych, przy naprawie obiektów z papieru. Asortyment tektur bezkwasowych odpowiada najważniejszym wymaganiom, stawianym przez normy jakościowe, wyznaczające standardy w ochronie obiektów. Nasz produkt nadaje się również do innych zastosowań np. druk, rękodzieło, modelarstwo.

Sortuj według: porządku domyślnegorosnąco, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 3 spośród 3
(2 produkty w dziale)

Podwójna tektura falista z papieru odpornego na starzenie się. Wierzchnia warstwa tektury EF Plus i FB Plus wykonana jest z naturalnie białego kartonu w jakości muzealnej, o gramaturze 365, dlatego obiekt może być bezpośrednio montowany do tego kartonu a dodatkowe podkłady nie są konieczne.


Tektura Fińska
(6 produktów w dziale)
Tektury o neutralnym pH 7,0 . Materiał jest odporny na działanie światła, otrzymywany z produkcji maszynowej.
Zastosowanie produktu: spody obrazów, suszenie grafik (materiał ma dużą chłonność wilgoci), budowa pudeł na książki, budowa modeli.
(6 produktów w dziale)

Szare tektury introligatorskie o gładkiej powierzchni, wykonane w 100% z materiału z recyklingu (makulatury). Tektura introligatorska jest bezkwasowa, wartość pH wynosi 8. Ten produkt świetnie nadaje się do twardej oprawy książek, modeli, pleców do obiektów.

+48 12 267 07 69
biuro@ramykultury.pl
Szukaj
Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
współpraca i reklama
rrrr
CHRIS Krzysztof Sawicki
30-324 Kraków
ul. Szwedzka 23/75
tel./fax 12 267 07 69
[ + ] więcej
opracowanie Prekursor
...