Maseczka ochronna Intercept CU22

Intercept CU22® - Maseczka ochronna przed COVID z polimerami miedzi

CU22-B
77,12 zł

Maska standardowo zawiera 1 filtr wymienny.
Dodatkowe filtry dostępne są w opakowaniach po 5 sztuk.

Polecamy zakup zestawu w promocyjnej cenie!

Opcje do wyboru
  • Maseczka z 1 filtrem wymiennym (czarna)
  • Maseczka z 1 filtrem wymiennym (biała)
  • Zestaw dodatkowych filtrów (5 sztuk)
  • Zestaw: Maska z 1 filtrem + komplet 5 filtrów

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Intercept CU22® - Maseczka ochronna przed COVID z polimerami miedzi

Intercept CU22® - Maseczka ochronna przed COVID z polimerami miedzi

Maska standardowo zawiera 1 filtr wymienny.
Dodatkowe filtry dostępne są w opakowaniach po 5 sztuk.

Polecamy zakup zestawu w promocyjnej cenie!

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Od ponad 20 lat na rynku

 

Profesjonalna i rzetelna obługa Twojego zamówienia

 

Bezpieczne i przyjemne zakupy

 

Maska na nos i usta Intercept CU22® zapewnia wysoką ochronę jej użytkownikom. Wykonana z materiałów zgodnych ze standardem FFP3, pełni rolę Twojej osobistej bariery przeciwko wirusom i bakteriom. To jest pierwszy w pełni przetestowany produkt, zaprojektowany tak, aby aktywnie wspierać użytkownika.

Użyte tkaniny filtrujące zostały starannie wyselekcjonowane i same w sobie spełniają surowe wymagania FFP3. Oznacza to, że filtr zablokuje 99% wszystkich kropel i cząstek przed przejściem przez niego. Ponadto każda kropla, która może zawierać wirusy lub bakterie, przylgnie do wewnętrznej warstwy INTERCEPT CU22® i przez kontakt z filtrem zostanie zabita.

Zaprojektowano i wyprodukowano w Niemczech. Maska oraz wymienny filtr spełniają najwyższe wymagania jakości. Stworzona do zastosowania w wielu sytuacjach: Siły zbrojne, codzienna ochrona, służba cywilna, służba zdrowia.

Siły zbrojne

Codzienna ochrona

Służba cywilna

Służba zdrowia

Maska na nos i usta Intercept CU22® została stworzona z polimerów miedzi tworząc efektywną barierę przeciw bakteriom i wirusom. Maska jest wyposażona w dodatkowy filtr z polimerów miedzi. Miedź jest znana ze swoich właściwości do zabijania bakterii i wirusów, które są z nią w kontakcie, co zostało naukowo udowodnione i testowane przez słynne instytuty i niezależne laboratoria.

Intercept CU22® jest produktem, który był całkowicie przetestowany pod kątem ochrony filtracyjnej przeciw aktywnym wirusom i bakteriom (wydajność).


Efekty kontaktu z Coronavirusem były również przedmiotem badań. Wyniki testu potwierdzają, że polimery miedzi zwalczają i zabijają te wirusy, a zatem maska na usta i nos Intercept CU22® nie tylko chroni innych ludzi, ale również Ciebie jako użytkownika.

Materiały z których wykonana jest maska, a także filtr wymienny, spełniają wymagania odnośnie FFP3. Filtr zapobiega w 99% penetracji przez kropelki i cząstki. Każda kropla, która może zawierać bakterie czy wirusa przylega do wewnętrznej warstwy Intercept CU22®, która zabija je przez kontakt. Ta aktywna miedziowa bariera zapewnia najwyższą możliwą ochronę przeciwko Coronavirusowi, jak również innym wirusom i bakteriom. 

Intercept CU22® posiada tasiemki do wiązania, które optymalnie pozwalają dopasować się masce do każdego kształtu głowy, a ich długość jest niezależnie regulowana. Gwarantuje to bardzo wysoki komfort noszenia, który jest szczególnie istotny podczas długiego użytkowania, np. w pracy. Oddychający i przepuszczający materiał zapewniają dobre zaopatrzenie w tlen, skutkując mniejszymi oznakami wyczerpania (zmęczenia).

  Wykonane testy Premium i ich wyniki:

  • DIN 14683 (Potwierdzone testy zgodności z FFP3”)
  • ISO 18184 („Potwierdzone właściwości zabijania wirusa Corona, 93% / 24 godziny”)
  • IJS-Z-2801 („Potwierdzone właściwości zabijania bakterii, 100% / 20 min”)

Materiały użyte do produkcji masek Intercept CU22 są wysokiej jakości Europejskimi produktami.

Maska intercept z filtrem z polimerami miedzi

Co zawiera zestaw standardowy?

Produkt składa się z zestawu obejmującego: maskę, filtr wymienny, dwa zaciski do tasiemek oraz specjalne opakowanie. Nie wyrzucaj go!

Dołączony woreczek Intercept CU-22 został zaprojektowany do niszczenia wirusów i bakterii na powierzchni, kiedy nie nosisz Twojej maski, filtra. Struktury spolimeryzowanej miedzi zapewniają bezpieczne przechowywanie Twojej maski.

Wskazówki dotyczące użytkowania

Maska Intercept CU-22 może być prana w temperaturze 60 stopni Celcjusza, co gwarantuje długą żywotność produktu. Filtr Intercept CU-22 może być używany max przez 4 tygodnie, po których powinien zostać wymieniony.
Generalnie produkt nie traci swojej efektywnej ochrony użytkownika. Filtr może być może być traktowany jako zwykły odpad. Nowe filtry wymienne są dostępne w praktycznych opakowaniach po 5 sztuk.

Jak zbudowana jest maszeczka Intercept CU22?

Maska na usta i nos: szyta, zapewniająca pełny komfort noszenia (czarna lub biała).

Filtr - laminat trójwarstwowy: 

  • warstwa zewnętrzna: tkanina tekstylna zgodna z FFP3
  • warstwa wewnętrzna: pianka PU o otwartych komórkach z powłoką INTERCEPT CU22

Dodatkowe możliwości:

Standardowo maski dostępne są w kolorach: czarnym lub białym. Na zamówienie możemy je wykonać w innych kolorach.

Przy większych ilościach, maska może być haftowana lub zadrukowana Twoim logo. Taka indywidualizacja przyczynia się do wzrostu identyfikacji użytkowników z Twoją firmą.

W sprawie indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem.

Zastrzeżenia prawne:
Produkt został zaprojektowany z należytą starannością i testowany ponad normalnymi standardami oraz produkowany pod możliwie najwyższą kontrolą.

Jakkolwiek musimy stwierdzić zgodnie z wymogami prawnymi, że nasze produkty nie są środkami ochrony osobistej czy produktami medycznymi.

Niniejszy opis techniczny nie stanowi jakiejkolwiek gwarancji udzielonej lub dorozumianej. Obowiązują nasze warunki, produkcji, sprzedaży i dostawy.

Brak opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy zaloguj się i dodaj swoją opinię.

Podobne produkty:

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.