Podpórki do książek

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Wielofunkcyjne podpórki pod książki to akcesoria, które zapewnią porządek na regałach

W każdym archiwum i biurze, w bibliotece oraz w prywatnym mieszkaniu, powinno się znaleźć miejsce na książki. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba gromadzenia dokumentów lub gdzie przebywają miłośnicy czytania, z powodzeniem może być użyta podpórka na książki. Jak sama nazwa wskazuje, produkt ten służy do podtrzymywania publikacji w określonej pozycji, a także do przemyślanego rozmieszczania tomów. Sklep internetowy Ramy Kultury ma w ofercie podpórki pod książki z miejscem na opis, modele z zaczepami do półek, zestawy metalowe, jak też odblaskowe i świecące. Stosowane są one nie tylko do książek, lecz też do przechowywania płyt CD. Zajmujemy się dostarczaniem sprzętów i akcesoriów do bibliotek, obsługując Kraków i całą Polskę. Nawet pojedyncza podpórka książki może urozmaicić wygląd regału, czyniąc z niego oryginalny obiekt, jakiego nie znajdziemy w żadnym katalogu. Metalowa podpórka do książek to jedna z tańszych propozycji, natomiast podpórka do książek dla dzieci to jej delikatnie zmodernizowana postać, uzupełniona w zabawną, kolorową płytę w kształcie zwierzaczka lub innego obiektu, pozytywnie kojarzonego przez dzieci. Odwiedzając nasz sklep, czynią Państwo pierwszy krok do uporządkowania regałów z wykorzystaniem podpórki pod książki.


Podpórka do książek to akcesorium stosowane nie tylko na bibliotecznym regale. Często swoje miejsce znajduje także na domowych półkach, by tam skutecznie wspierać szereg książek lub czasopism. To właśnie dzięki niej, mogą być one ułożone w sposób estetyczny, a skrajne pozycje nie przewracają się na boki. Na wyposażenie dla bibliotek najczęściej trafiają solidne metalowe podpórki do książek, które poradzą sobie z większym naporem o wiele cięższych egzemplarzy. Zaleca się stosowanie na podstawie dodatkowych naklejek antypoślizgowych, które zwiększą stabilność i pozwolą uniknąć przesuwania podpórek. W każdej bibliotece liczy się wytrzymałość i skuteczność. Metalowe podpórki są cięższe i nie ulegają złamaniom, jak to zdarza się czasami w przypadku rozwiązań z tworzywa.

Podpórki do książek dla dzieci

W dziale dla dzieci czy w pokoju dziecięcym sprawa ma się nieco inaczej. Tu znacznie częściej kierujemy się wyglądem podpórki. Dostępne są nie tylko ich liczne bajkowe kształty, jak i cała gama kolorów. Polecamy lekkie rozwiązania z wysokiej jakości tworzywa lub metalową serię Przyjaciele Książek. Znajdziesz wśród nich wiele atrakcyjnych wariantów ze zwierzętami lub pojazdami w roli głównej. Takie bajeczne podpórki to przyjazny akcent, z pewnością doceniany przez najmłodszych czytelników.

Podpórki na książki – zestawy

W naszej ofercie obok sprzedaży jednostkowej znajdziesz również kilka atrakcyjniejszych cenowo zestawów. Dotyczy to przede wszystkim standardowych podpórek w kształcie „L”, dostępnych dla wysokości 14, 17 oraz 24 cm. Możesz wybierać spośród czterech kolorów: czarny, czerwony, grafitowy lub jasnoszary. W przypadku zainteresowania inną kolorystyką, zapraszamy do kontaktu.

Podstawowe wyposażenie każdej biblioteki

Podpórka do książek to niezbędnik w każdej bibliotece, dlatego w naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór rozwiązań. Jednym z chętniej wybieranych modeli jest podpórka archiwalna z językiem. Ten rodzaj budowy wpływa korzystnie na dobrą stabilność. Wykonane z 1,5 mm-trowej blachy, stanowią trwałą i skuteczną podporę.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania