Lepsza organizacja z szyną Dacapo!

Szyna prezentacyjna Dacapo

Szyna Dacapo to bardzo elastyczne rozwiązanie, które możemy wykorzystać na wiele sposobów i w wielu miejscach. Jej funkcjonalność polega na możliwości szybkiego podwieszania i zdejmowania zarówno arkuszy papieru, jak i praktycznych kieszeni na ulotki i broszury. Dzięki temu zawsze istnieje możliwość dostosowania rozwiązania do aktualnych potrzeb. Raz tworząc wieszak na ulotki i foldery, innym razem miejsce informacyjne, gdzie podpinamy ważny komunikat. W innej sytuacji możemy połączyć obie funkcje, gdyż szerokość listwy pozwala nam dowolnie konfigurować jej zastosowanie.

Kieszenie dostępne są w trzech standardowych wielkościach: A4, A5 i A6, które możemy dobierać w zależności od posiadanych materiałów. Poniżej kilka interesujących pomysłów na użycie szyny Dacapo! To bez wątpienia nie wszystkie zastosowania, które możemy mnożyć bez końca.

Kieszenie na ulotki
Szyna Dacapo do podwieszania kartek
Zawieszanie kieszeni na szynie Dacapo

Dacapo przy drzwiach

Ciekawym zastosowaniem może być montaż krótkiej szyny przy drzwiach gabinetów, biblioteki, świetlicy i wykorzystywanie jej jako nośnik informacji typu „zaraz wracam”, „w dniu … nieczynne itp. Eliminujemy tym samym potrzebę przyklejania karteczek do drzwi. Co więcej, w razie potrzeby zawiesimy pojemną kieszeń lub kieszenie, w której udostępnimy broszury informacyjne dla odwiedzających.

Kieszenie Dacapo na ścianę

Dacapo przy biurku

Nie ma nic lepszego niż porządek w dokumentach i łatwy dostęp do najważniejszych informacji, które chcemy mieć zawsze „pod ręką”. Szyna pozwala zastąpić niezbyt elegancką tablicę korkową, zajmując przy tym naprawdę niewiele miejsca. Rozwiązanie nie bazuje także na magnesach, dzięki czemu jest w pełni bezpieczne dla otaczającego sprzętu.

System prezentacyjny Dacapo

Dacapo przy stanowisku pracy

Idealne rozwiązanie przy stanowiskach pracy montażowej, na hali produkcyjnej, gdzie istnieje potrzeba wzorowania się na instrukcjach, schematach, rysunkach. Dzięki podwieszeniu ich na wysokości oczu, praca będzie znacznie wygodniejsza i usprawniona.

Dacapo w sali konferencyjnej / szkoleniowej / pracowni projektowej i architektonicznej

Produkt doskonale spełni swoje zadanie w miejscach, gdzie odbywają się szkolenia i konferencje. Pozwoli błyskawicznie podwiesić schematy, diagramy czy inne materiały szkoleniowe. Szyna prezentuje się elegancko i zajmuje niewiele miejsca. Pozwala na zawieszenie broszur informacyjnych w praktycznych kieszeniach. Idealna do wszelkiego rodzaju pracowni projektowych i architektonicznych dla wygodniejszej organizacji pracy.

Szyna Dacapo na prospekty

Dacapo w pokoju dziecięcym / na świetlicy

Zastosowanie produktu jako szyny na rysunki to jeden z ciekawszych rozwiązań dla dzieci, które mogą samodzielnie tworzyć własną galerię sztuki, bawić się i podmieniać własne prace, nie niszcząc przy tym ściany bądź mebli. Pomysł niezwykle przydatny w świetlicach, szkołach, bibliotekach czy pokoju dziecięcym.

Szyna Dacapo do podwieszania rysunków

Jak to działa?

Profil szyny został idealnie przemyślany, tak aby "zaczepianie" kartek było wygodne i szybkie a kieszenie wisiały stabilnie i pewnie.

Komentarze (0)

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.