Czy w konstrukcji sztalugi wystawowej może być coś wyjątkowego? Czy może oferować coś więcej ponad swoje fundamentalne zadanie, jakim jest wspieranie i prezentacja obrazu / lustra? Jak się okazuje – może! Absolutnie innowacyjne sztalugi metalowe firmy CHRIS umożliwiają wykorzystywanie ich na różne sposoby i do różnych celów. Jedna konstrukcja – wiele możliwości!

Sztaluga w roli stojaka reklamowego

Fenomenalna możliwość zawieszenia trzech metalowych półek ekspozycyjnych pozwala na wykorzystanie jej do zupełnie nowych celów, tj. prezentacja broszur, ulotek czy katalogów. Półki w trzech różnych szerokościach świetnie komponują się z konstrukcją sztalugi i wyglądają wysoce estetycznie.

Sztaluga ekspozycyjna z półkami

Ekspozytor na nowości

Budowa półek, które są zarazem płytkie i posiadają przednie wywinięcie umożliwia prezentację np. książek, czasopism, audiobooków itp. Świetnie sprawdzi się zatem jako nośnik dla nowości i bestsellerów.

Sztaluga z półkami na nowości

Prezentacja i informacja

Bardzo ciekawą propozycją jest połączenie ekspozycji obrazu oraz materiałów informacyjnych na jego temat. W tym celu należy zamocować wyłącznie dolną półkę, tuż pod wspieranym obrazem, i umieścić na niej adekwatne materiały.

Stojak wystawowy z półką

Dodatkowe zalety sztalug to składana konstrukcja, ułatwiająca przechowywanie i transport, a także możliwość montażu kółek jezdnych z blokadą. W wielu miejscach mobilność sztalugi może być bardzo pomocna.

Komentarze (0)

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.