Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Obramujemy każdą kulturę.

Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 07 69

Pudła archiwizacyjne na akta pomogą zaprowadzić (i, co najważniejsze, utrzymać) porządek w dokumentach. Ustawne pudła bezkwasowe przydadzą się do sprawnego posegregowania i opisania ważnych papierów, podzielonych na partie tematyczne. Ponadto, pudełka na dokumenty uchronią je przed kurzem, pyłami i zabrudzeniami, bleknięciem od światła dziennego. Przydadzą się także podczas przeprowadzki, kiedy ważne jest przemyślane pakowanie. W ofercie naszego sklepu umieściliśmy pudła archiwalne bezkwasowe, sztancowane, introligatorskie, jak również pudełka na dokumenty zgodne z normą ISO 9706.

Sortuj według: porządku domyślnegorosnąco, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 4 spośród 4
Pudła bezkwasowe na wymiar

Zapraszamy do skorzystania z usługi wykonania pudeł bezkwasowych na wymiar. Aby móc zrealizować takie zamówienie, potrzebujemy od Państwa kilka informacji. 1. Typ pudełka. Posiadamy w ofercie wiele wzorcowych pudeł o różnym... więcej »

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę
Pudła bezkwasowe sztancowane
(7 produktów w dziale)

Pudła bezkwasowe sztancowane ułatwią zaprowadzenie porządku w przechowywanej dokumentacji. Polecamy, usprawniające segregację, pudła kolorowe z miejscem przeznaczonym na opis. Dla bardziej rozbudowanych potrzeb, oferujemy pudł...

Pudła bezkwasowe introligatorskie
(0 produktów w dziale)

Pudła bezkwasowe introligatorskie doskonale nadają się dla muzeów i archiwów. Umożliwiają przechowywanie nie tylko dokumentów, map, ale także cennych obiektów, przedmiotów. Oferujemy ...

Pudła archiwizacyjne wg normy ISO 9706
(2 produkty w dziale)

Oferowane pudła archiwizacyjne to pudła najwyższej jakości i odporności. Wykonane od jednej sztancy. Zgodne z normą ISO 9706. Szczególnie polecamy do zastosowania w muzeach, archiwach.

+48 12 267 07 69
biuro@ramykultury.pl
Szukaj

Oferujemy pudełka do archiwizacji dokumentów. Poznaj wszystkie rodzaje!

Najbardziej popularne pudła archiwizacyjne z dostępnych w naszym sklepie to bezkwasowe pudełka do przechowywania ważnych dokumentów. Nasi Klienci mogą wybierać między pudłami sztancowanymi (wymagają samodzielnego złożenia) oraz introligatorskimi. Są one chętnie zamawiane do archiwów, bibliotek, szkół oraz muzeów, ponieważ poręczna budowa i praktyczny kształt (np. ścięty), ułatwiają segregowanie papierów czy innych danych. W naszym asortymencie znalazły się również pudła archiwizacyjne bezkwasowe na wymiar. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne dla Klientów, którzy chcą sami zaprojektować pudełka, od ich rozmiaru, po wygląd zewnętrzny i wewnętrzny. Sprzedajemy pudła bezkwasowe archiwizacyjne na dokumenty formatu A4, A3, jak też zbiorcze pudełka tekturowe, w których mieszczą się mniejsze pudła z dokumentacją. Przykładamy dużą wagę do jakości naszych produktów, jednak ich cena jest dla nas równie istotna. Dlatego cena za pudełka na dokumenty ze sklepu Ramy Kultury jest odpowiednia do ich rozmiarów i budowy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą, jaką przygotowaliśmy i składania zamówień na wybrane pudła archiwizacyjne.

Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
współpraca i reklama
rrrr
opracowanie Prekursor
...