Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Obramujemy każdą kulturę.

Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 07 69
O Firmie

Firma CHRIS rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku, początkowo była zorientowana wyłącznie na usługi dla organizacji i firm związanych z branżą turystyczną.

Poszukując dróg rozwoju w roku 2003 Firma CHRIS rozpoczęła import produktów, technologii, usług dla: archiwów, muzeów, bibliotek oraz innych instytucji kultury w Polsce.

W roku 2007-2008, widząc możliwości i rosnące potrzeby Instytucji i Firm w zakresie kreowania własnego wizerunku, stworzyliśmy dział zajmujący się komunikacją wizualną.

W maju 2010 roku Firma CHRIS skończyła 10 lat.

 

OFERUJEMY:

  • MEBLE I WYPOSAŻENIE DLA MUZEÓW, BIBLIOTEK, ARCHIWÓW ORAZ INNYCH INSTYTUCJI; witryny muzealne, regały biblioteczne, systemy mebli magazynowych m.in. regały przesuwne, systemy ścian wystawienniczych, meble biblioteczne, systemy orientowania odwiedzających oraz inne materiały biblioteczne jak i meble do archiwizowania. Wykonujemy również prace projektowe.
  • ARCHIWIZACJA, materiały do przechowywania nośników.
  • KONSERWACJA Papieru i Skóry, INTROLIGATORNIE, LABORATORIA; projektowanie wyposażanie w: szafy laboratoryjne, szafy wiszące, dygestoria, wyciągi, szafy na sprzęt pierwszej pomocy, szafy bezpieczeństwa, szafy na usuwane odpady, drabiny, wózki transportowe, urządzenia do czyszczenia i chłodnie, stoły przyścienne, armatura, stoły do pracy z dużym wyborem blatów, stoły ruchome i dostawiane, zlewozmywaki. Dostawa materiałów bieżącej potrzeby w dla pracowni konserwacji, introligatorni jak i laboratoriów.
  • PONADTO; wózki transportowe na książki i media, krzesła, stoły, meble dla multimediów, pojemniki organizacyjne, meble katalogowe, pulpity, meble dziecięce do bibliotek, szafki na czasopisma, szafki na media, szafki na torby, szatnie, stojaki wystawowe, podpórki do książek, nalepki, opisy do regałów.
  • GALERIE MUZEA; systemy do łatwego zawieszania obrazów, haki, śruby, kołki, liny i łańcuchy, klipsy do zamocowania, systemy oświetlenia, szczypce, piły. Nowość! Systemy zabezpieczania obrazów przed kradzieżą.
  • SYSTEMY TRANSPORTU KSIĄŻEK.
  • TECHNOLOGIE DO ODKWASZANIA PAPIERU i KSIĄŻEK.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
współpraca i reklama
rrrr
CHRIS Krzysztof Sawicki
30-324 Kraków
ul. Szwedzka 23/75
tel./fax 12 267 07 69
[ + ] więcej
opracowanie Prekursor
...