Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Obramujemy każdą kulturę.

Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 07 69
Usługi

  System zawieszeń obrazów

System zawieszeń do obrazów umożliwia estetyczna prezentację obrazów, zdjęć, grafik. Oprócz eleganckiej i estetycznej prezentacji, system zawieszeń daje również możliwość szybkiej zmiany ekspozycji, dostosowywanie jej do rozmiarów prezentowanych obiektów, a także rozmieszczanie obiektów na różnych wysokościach i odległościach względem siebie. Profesjonalne systemy zawieszeń do obrazów potrzebne są w każdym muzeum, galerii czy innych miejscach, gdzie zawieszamy obiekty na ścianach.

Oferujemy przygotowanie projektu systemu zawieszeń do obrazów, sprzedaż, dostawę i montaż u Klienta.

Więcej informacji na temat elementów składających się na ten system znajdą Państwo pod tym linkiem
System Zawieszeń Obrazów.

W razie jakichkolwiek pytań lub dalszych informacji proszę skontaktować się z naszym biurem: biuro@ramykultury.plUsługi dla bibliotek

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem aranżacji wnętrz bibliotecznych. Mamy do dyspozycji naszych Klientów zespół projektantów wnętrz wyspecjalizowanych w tej dziedzinie. Aby uzyskać więcej informacji proszę skontaktować się z biurem www.ramykultury.pl.

Projekty oraz kalkulacje projektów do 14 tys. EURO będą przygotowywane odpłatnie w cenie 200 zł brutto.
W razie realizacji projektu przez naszą firmę, kwotę którą uiścili Państwo na rzecz przygotowania wyceny zwrócimy podwójnie!


Dla większych projektów warunki ustalamy indywidualnie z Klientem.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem kalkulacji wraz z projektem, prosimy o kontakt mailowy:
biuro@ramykultury.pl z dopiskiem FORMULARZ WYCEN.

Po otrzymaniu przez nas maila wyślemy formularz, który należy wypełnić, aby nasza firma mogła przystąpić do wykonania projektu wraz z kalkulacją.


Usługi graficzne

Oferujemy kompleksową obsługę. U nas nie tylko znajdziesz gotowe rozwiązania na elegancką i atrakcyjną prezentację swoich materiałów, ale także, jeśli zachodzi taka potrzeba, możemy dla Ciebie wykonać projekty graficzne materiałów reklamowych i nie tylko, dzięki czemu wszystko zrealizujesz w jednym miejscu, oszczędzając swój cenny czas.
 


Wycinanie passepartout

Oferujemy profesjonalne wycinanie ramek passepartout w dowolnym kolorze, wyszukanym kształcie oraz wytłaczanie na nich tekstu, logo itp. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszą firmą.


Wypożyczalnia systemów do monitoringu warunków środowiskowych


Oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia systemu do rejestracji i monitoringu warunków klimatu takich jak temperatura czy wilgotność. Na naszej nowej stronie www.odczujnikadomiernika.pl znajdą Państwo różnego rodzaju przyrządy kontrolno-pomiarowe jak i nowoczesne bezprzewodowe systemy pomiary klimatu. Oferujemy pełne wsparcie i pomoc techniczną przy instalacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Czekamy na Państwa zapytania przesłane pod adres: biuro@odczujnikadomiernika.pl

 Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
współpraca i reklama
rrrr
CHRIS Krzysztof Sawicki
30-324 Kraków
ul. Szwedzka 23/75
tel./fax 12 267 07 69
[ + ] więcej
opracowanie Prekursor
...