Listwy plakatowe

Listwy plakatowe

115 401
45,38 zł

Cena za komplet listw góra-dół.

Długość

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Listwy plakatowe

Listwy plakatowe

Cena za komplet listw góra-dół.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Od ponad 20 lat na rynku

 

Profesjonalna i rzetelna obługa Twojego zamówienia

 

Bezpieczne i przyjemne zakupy

Prezentujemy najlepsze jakościowo listwy plakatowe, jakie udało nam się dla Państwa dostarczyć. Są to wyroby, w których można stabilnie osadzić grafiki, fotografie, plakaty i wydruki. Listwy plakatowe zatrzaskowe działają bardzo prosto: wystarczy osadzić listwy bezpośrednio na krawędzi plakatu, a następnie wsunąć brzeg grafiki w odpowiednie miejsce. Za pomocą zaślepki zamyka się listwę, zapewniając plakatowi mocne podtrzymanie. Nasze listwy do zawieszania wydruków, posterów można zawiesić na naszym systemie zawieszeń obrazów lub np. haku czy gwoździu wbitym w ścianę. Zestaw montażowy obejmuje wszystkie niezbędne elementy, oprócz linek i zaczepów, które przydają się w przypadku chęci podwieszenia listwy z plakatem w nietypowy sposób. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie listwy zatrzaskowe do plakatów można u nas kupić. Być może znajdą Państwo produkt, z którego użyciem zorganizujecie wyjątkową wystawę.

ELEG to pomysłowy system listw plakatowych, pozwalających w prosty sposób zamocować wydruki, zdjęcia i grafiki, bezpośrednio na ścianie lub podwiesić je na linkach, tworząc i zmieniając własną galerię, bez konieczności wiercenia otworów w ścianie.

Każdy zestaw zawiera 2 listwy (góra-dół) o wybranej szerokości.

Proponowane długości listw plakatowych: 30, 50, 70, 90, 100 cm.

Jak to działa?

1. Osadź klipsy mocujące na krawędzi plakatu / wydruku

2. Wsuń wydruk w listwę plakatową i zamknij ją zaślepką boczną

3. Wydruk z listwami (góra dół) możesz:
a) zamocować na gwoździu bezpośrednio do ściany
b) z użyciem zawieszek i haczyków powiesić na specjalnych linkach (haczyki, zaczepy i linki należy zamówić oddzielnie)

Oprawa w eleganckim stylu – wybierz nasze listwy do wieszania plakatów

Listwa plakatowa najczęściej jest wykonana z aluminium, które zapobiega strzępieniu się brzegów plakatu i ewentualnym zniszczeniom papieru. Krawędzie umieszczone wewnątrz listwy są chronione, a obraz z listwami na górze i na dole zyskuje estetyczny wygląd. Oferujemy dwuczęściowe listwy do plakatów (góra – dół), o określonych długościach: 30, 50, 70, 90, 100, 120 cm. Tak duża rozbieżność pozwala dopasować produkt idealnie do posiadanego obrazu. Nasze listwy plakatowe aluminiowe są wytrzymałe i posłużą Państwu przez wiele lat. Galerię można zmieniać zależnie od potrzeb, bez potrzeby dokupywania kolejnych listw. Przy tworzeniu małej wystawy, nawet jedna listwa do wieszania obrazów może wiele zdziałać – ładnie wyeksponowana grafika przyciągnie uwagę. Taka listwa plakatowa zatrzaskowa to dobry wybór również na korytarz, np. w poczekalni do gabinetu lekarskiego. Jeśli organizują Państwo dużą wystawę, podczas której chcecie zaprezentować więcej niż jeden plakat, polecamy tworzenie systemów, harmonizujących tematycznie. Listwy do plakatów obramują wszystko, to od nas zależy, co znajdzie się między nimi, w samym centrum uwagi. Na zapytanie możemy dostosować długość listwy do szerokości wydruku, w tym celu zachęcamy do kontaktu z nami biuro@ramykultury.pl

Brak opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy zaloguj się i dodaj swoją opinię.

Podobne produkty:

System prezentacji zdjęć, grafik i plakatów

Mobilny stojak na plakaty

911,61 zł
Stojak o wymiarach 88 x 55 x 86 cm - odpowiedni do formatu 550 x 795 mm oraz 660 x 895 mm Stojak o wymiarach 106 x 68 x 104 cm - odpowiedni do formatu 750 x 1020 mm Stojak o wymiarach 124 x 76 x 119 cm - odpowiedni do formatu 870 x 1200 mm
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.