Systemy wystawiennicze

Zestaw odgradzający z 2 słupkami
  • -140,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Słupki z taśmą

Zestaw odgradzający z 2 słupkami

SLUP-ZES02
706,25 zł 846,25 zł
Cena za zestaw: 1 x słupek odgradzający z taśmą o długości 3 m 1 x słupek odgradzający (bez kasety z taśmą)
Słupki do muzeów i galerii

Słupek z linką Line Mini

373,85 zł
Cena za 1 słupek przy zakupie w określonym przedziale ilościowym. Cena nie obejmuje tablic informacyjnych oraz linki - należy je zamówić oddzielnie. W uwagach do zamówienia prosimy o podanie wybranego koloru: srebrny, czarny lub biały. Produkt o wydłużonym czasie realizacji. Więcej informacji znajdziesz u naszego Sprzedawcy.
Pokazano 1-12 z 184 pozycji

Stwórz wystawę na najwyższym poziomie, wykorzystując systemy wystawiennicze

Zaplanowanie efektownej i atrakcyjnej wystawy zwykle wiąże się z długim obmyślaniem koncepcji. Nie w przypadku, gdy w posiadaniu organizatora są systemy wystawiennicze do galerii, czyli uznane w środowisku elementy pomocne w ekspozycji obiektów. Ramy, ścianki, sztalugi, słupki i ekspozytory to bardzo pomocne przedmioty, z których można stworzyć wystawę robiącą wrażenie. W naszym sklepie można zaopatrzyć się w systemy wystawiennicze do galerii, które równie dobrze sprawdzą się w bibliotekach, na szkolnych korytarzach, w muzeach, galeriach sztuki, ale też w ekspozycjach plenerowych. Stelaże można rozstawić wszędzie, gdzie zajdzie taka potrzeba. Interesująca ekspozycja zachęci do bliższego zapoznania się z nią, obejrzenia każdego eksponatu z bliska, porównywania poszczególnych obiektów. Nasz asortyment to również postumenty ekspozycyjne wykonane z metalu, ramy i ścianki wystawiennicze. Z ich użyciem można dobrze zaprezentować eksponaty, a po zakończeniu wystawy zabezpieczyć je i zatrzymać na kolejną okazję.


Systemy wystawiennicze do galerii to nasza specjalność. W tym dziale znajdą Państwo wszelkie produkty ekspozycyjne, potrzebne do stworzenia wystawy lub galerii obrazów, a także wyeksponowania ważnych obiektów. Oferujemy postumenty ekspozycyjne, ramy wystawiennicze i nowoczesne systemy zawieszania obrazów. Nasze ścianki wystawiennicze charakteryzują się wysoką jakością, podobnie profesjonalne oświetlenie, dzięki któremu można podkreślić estetyczne walory obiektów i stworzyć odpowiedni nastrój wystawy. Nasze systemy wystawiennicze do galerii to również słupki odgradzające, które są pomocne w organizowaniu przestrzeni. Wszystkie produkty służą do wielokrotnego użytku i sprawdzą się podczas licznych wystaw.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.