Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Obramujemy każdą kulturę.

Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 07 69

Teczki do archiwizacji pełnią bardzo ważną funkcję: chronią przechowywane dokumenty przed szkodliwymi czynnikami: kurzem, światłem i zabrudzeniami. Materiał, z którego zostały wykonane sprzedawane przez nas teczki bezkwasowe, jest w pełni bezpieczny dla środowiska i dokumentów. Zgodnie z normą ISO 9760, nie powoduje on żółknięcia papieru. Nasze teczki do archiwizacji bezkwasowe dzielimy na sztancowane oraz introligatorskie. W poszczególnych działach znajdą Państwo wszystkie oferowane opakowania bezkwasowe, w tym również ofertowe, dyplomowe i duże teczki na mapy archiwalnej jakości. Zapraszamy do przeglądania proponowanych materiałów archiwizacyjnych.

Sortuj według: porządku domyślnegorosnąco, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 4 spośród 4
Teczki bezkwasowe na wymiar

Teczki bezkwasowe na wymiar mogą być wykonane z papieru o gramaturze: 150, 225 lub 300 g. Przeznaczone do przechowywania i archiwizacji dokumentów oraz ważnych materiałów. Teczki archiwalne są bezpieczne dla obiektów i odporne na starzenie...

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę
+48 12 267 07 69
biuro@ramykultury.pl
Szukaj

Teczki do archiwizacji, czyli niezbędnik archiwisty. Uporządkuj zbiory w bezpieczny dla nich sposób

Ochrona dokumentów w archiwach czy bibliotekach to priorytet, dlatego tak dużą uwagę należy przykładać do wybieranych materiałów archiwizacyjnych. Najlepiej, jeśli teczki do archiwizacji zostaną zamówione w sprawdzonym sklepie, który specjalizuje się w produktach tego typu. Nasza firma Chris oferuje Państwu teczki bezkwasowe: sztancowane i introligatorskie. Można u nas wybrać projekty z gumką albo z klipsem trzymającym papier. Oferowane teczki na mapy zostały wykonane z materiału bezkwasowego skutecznie chroniącego zasób archiwalny. To, co szczególnie ważne przy zakupie teczki do archiwizacji, to nie tylko jej jakość. W Ramach Kultury każda teczka jest dostosowana do różnych warunków i zawsze maksymalnie ochrania papier. Wierzymy, że nasza oferta przyczyni się do lepszej ochrony dokumentów w archiwach, bibliotekach i muzeach.

Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
współpraca i reklama
rrrr
CHRIS Krzysztof Sawicki
30-324 Kraków
ul. Szwedzka 23/75
tel./fax 12 267 07 69
[ + ] więcej
opracowanie Prekursor
...