Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Obramujemy każdą kulturę.

Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 07 69

Technologia CORROSION INTERCEPT to nowa generacja zabezpieczania przed korozją, która zapewnia aktywną ochronę wszystkich materiałów. Produkty tej technologii (m.in. woreczki strunowe, pudełka, folie) składają się z cząsteczek miedzi o dużym polu powierzchni, które na stałe wiążą ze sobą szkodliwe gazy.

Corrosion Intercept neutralizuje zarówno gazy korozyjne obecne wewnątrz opakowania, jak również te, które starają się przeniknąć przez powłokę podczas przechowywania. Dzięki temu powstaje bariera, która zapewnia bezpieczeństwo i ochronę przed biodegradacją i korozją metali. Technologia ta znajduje swe zastosowanie głównie w muzeach i archiwach. Stosowana jest do przechowywania wszelkich wyrobów rzemiosła artystycznego, kolekcji monet, medali, złotnictwa, jubilerstwa a także dzieł malarskich, materiałów organicznych lub cennych dokumentów. Okres ochronny obiektów przechowywanych w produktach z zastosowaniem tej technologii wynosi nawet do 15 lat.


Więcej informacji o technologi Intercept Corrosion znajdą Państwo na naszej stronie bezkorozji.eu
Sortuj według: porządku domyślnegorosnąco, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 2 spośród 2
Filtr substancji szkodliwych dla gablot muzealnych Intercept corrosion

Technologia Intercept znajduje zastosowanie w produkcji specjalnej gąbki. System filtrujący czyści powietrze w witrynie lub zamkniętych miejscach magazynowania z czynników korozjogennych. Filtr napędzany jest baterią, której żywotność... więcej »

zapytaj o dostępność
cena od 29,00 zł brutto
Opakowania ochronne na płyty CD

Opakowania antykorozyjne, doskonałe do archiwizacji nośników cyfrowych. Wykonane z folii PE, z powłoką z cząsteczek miedzi, wykonane w technologii Corrosion Intercept. Dzięki tej technologii wszystkie rodzaje gazów, z którymi... więcej »

zapytaj o dostępność
cena od 38,05 zł brutto
+48 12 267 07 69
biuro@ramykultury.pl
Szukaj
Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
współpraca i reklama
rrrr
CHRIS Krzysztof Sawicki
30-324 Kraków
ul. Szwedzka 23/75
tel./fax 12 267 07 69
[ + ] więcej
opracowanie Prekursor
...