Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Obramujemy każdą kulturę.

Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 07 69
Regały oferowane przez firmę CHRIS to wysokiej jakości meble stworzone z myślą o potrzebach bibliotek, archiwów i muzeów. Bogaty wybór regałów pozwoli na optymalne zagospodarowanie każdej przestrzeni.
Sortuj według: porządku domyślnegorosnąco, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 5 spośród 5
Regały biblioteczne
(11 produktów w dziale)
Oferujemy Państwu wysokiej jakości regały biblioteczne, które pozwolą na komfortowe zagospodarowanie każdej przestrzeni bibliotecznej. Wysokiej jakości i klasy regały na książki. Wybierz i dopasuj najlepszy regał biblioteczny dla Twojej biblioteki.
(0 produktów w dziale)
Oferowane regały jezdne uwzględniają wszystkie potrzeby nowoczesnego magazynowania ksiażek, czasopism, prasy, płyt CD, DVD, map i innych nietypowych zbiorów bibliotecznych. Regały odznaczają się wysokimi parametrami technicznymi, jak również spełniają standardy bezpieczeństwa, a co najważniejsze ich obsługa wymaga niewielkiej siły.

Aby przedstawić Państwu ofertę, potrzebujemy otrzymać następujące informacje:
- zwymiarowany plan pomieszczeń lub odręczny rysunek z wymiarami
- na planie lub rysunku należy zaznaczyć takie informacje jak: elementy wszystkich instalacji i detali architektonicznych, które wystają poza obrys ścian i mają wpływ na zwiększenie lub zmniejszenie powierzchni do zabudowy regałów (np. grzejniki). Ponadto: okna, parapety, drzwi (oznaczyć kierunek ich otwierania i zamykania).

Proszę również oznaczyć wysokość pomieszczenia, uwzględniając rodzaj oświetlenia (czy jest montowane do sufitu czy tzw. zwieszakowe).
Regały magazynowe stacjonarne
(2 produkty w dziale)
Regały magazynowe dla bibliotek wyróżniają się możliwością ich indywidualnego zaprojektowania, dobierając odpowiednie parametry techniczne do rodzaju przechowywanych jednostek bibliotecznych, jak również inywidualizując podział pola regału... tak jak przykładowo pokazuje to fotografia.
Systemy magazynowania zbiorów muzealnych
(0 produktów w dziale)
Właściwa opieka nad zbiorami wymaga optymalizacji warunków i nowoczesnej techniki przechowywania obiektów w magazynach muzealnych. Zbiory muzealne niejednokrotnie w obrębie jednej instytucji są bardzo różnorodne, dlatego też każda grupa obiektów wymaga nieco innej techniki magazynowania. Najważniejsze rodzaje systemów prezentujemy w tej grupie produktów.
Regały na czasopisma i nowości wydawnicze
(9 produktów w dziale)
Proponowane regały na czasopisma i nowości to rozwiązania praktyczne i nowoczesne. Dzięki nim łatwo wprowadzić ład w udostępnianych czasopismach oraz przyciągnąć uwagę Czytelnika do Nowości wydawniczych w jakiej formie by one nie były.

Oferujemy zarówno regały z uchylnymi półkami jak i "lżejsze" rozwiązania; tj. stojaki, ekspozytory, nawet mobilne, w których efektownie można zaprezentować: prasę codzienną, periodyki, płyty CD i DVD oraz książki. Jest w czym wybierać.
+48 12 267 07 69
biuro@ramykultury.pl
Szukaj
Płatności on-line realizuje:
płatności realizują Przelewy24.pl
współpraca i reklama
rrrr
CHRIS Krzysztof Sawicki
30-324 Kraków
ul. Szwedzka 23/75
tel./fax 12 267 07 69
[ + ] więcej
opracowanie Prekursor
...