Akcesoria biblioteczne do czytelni

Akcesoria biblioteczne do czytelni

Pulpity do wygodnego czytania

236,73 zł
Pulpit 1: 50 x 76 x 47 x 19,6 cm Pulpit 2: 37 x 50 x 34,8 x 15,1 cm Pulpit 3: 24 x 37 x 22,5 x 10,7 cm Pulpit 4: 16,5 x 24 x 15,1 x 8,1 cm Cena za 1 szt.
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Zobacz, jakie akcesoria biblioteczne skryły się w naszym asortymencie

Proponujemy Państwu artykuły do bibliotek, które podzieliliśmy na trzy grupy: ułatwiające czytanie, prezentujące czasopisma i gazety oraz przydatne w czyszczeniu książek. W pierwszej grupie znalazły się niezastąpione pulpity, czyli podstawki do wygodnego czytania. Można na nich ułożyć czasopismo lub inną publikację, a specjalnie dostosowany kąt pulpitu umożliwi czytanie bez wytężania wzroku. Podobnie zadziała lupa z podświetleniem, powiększająca każdy fragment, którego nie możemy rozczytać. Takie akcesoria do biblioteki, jak pulpit czy lupa mają duże znaczenie dla czytelników, na przykład miłośników map. Składana lupka to niezbędne akcesorium do studiowania map, monet i wykresów. Warto, gdyby znalazło się dla niej miejsce w odpowiednim dziale w każdej czytelni. Druga grupa kryje w sobie artykuły dla bibliotek, mające za zadanie ekspozycję czasopism i broszur. Gazetnik na ścianę w przystępny sposób prezentuje prasę, a sprytnie zaprojektowane kieszenie pozwalają czytelnikom łatwo wyciągnąć interesujący ich egzemplarz, by po przeczytaniu odłożyć go na miejsce. Nasze akcesoria dla bibliotek to również zestawy do czyszczenia książek, jak odkurzacz do zbiorów bibliotecznych. Taki produkt dobrze jest mieć w bibliotece i używać go, gdy zajdzie taka potrzeba. Zadbane książki to podstawa prawidłowo prowadzonej czytelni i wypożyczalni, a przydatne akcesoria biblioteczne po prostu opłaca się mieć!


W tej części naszej strony znajdą Państwo szereg produktów, które idealnie wypełnią czytelniczą przestrzeń i będą pomocne w jej użytkowaniu. Akcesoria biblioteczne ze sklepu RamyKultury to praktyczne rozwiązania, z których mogą korzystać zarówno czytelnicy, jak też pracownicy bibliotek. Mamy w ofercie tanie pulpity do komfortowego czytania, poręczne lupy z opcją podświetlania tekstu, designerskie stojaki na prasę i inne artykuły biblioteczne. Dzięki nim można wyróżnić swoją czytelnię oraz umilić czas czytelnikom, którzy z pewnością docenią nowoczesne rozwiązania. Dobrze wyposażona instytucja kultury jest miejscem, do którego chce się wracać. Zamów funkcjonalne akcesoria do biblioteki i zaaranżuj taką przestrzeń!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania