Tusze i atramenty

Zestaw atramentów... Zestaw atramentów... 2
  • -30,00 zł
Archiwizacja papieru i dokumentacji

Zestaw atramentów Dokumentus + Reiniger

414-417-419
250,00 zł 280,00 zł
Zestaw obejmuje: 2 x atrament Dokumentus (czarny, ciemny niebieski) 1 x płyn do czyszczenia piór Reiniger 45 ml 1 x pudełko archiwalne
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Profesjonalne atramenty do piór wiecznych

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości atramenty z serii Dokumentus cenionej marki Rohrer&Klingner. Ten szczególny wodoodporny atrament cechuje się również wysoką odpornością na ścieranie, działanie światła, etanol, kwas solny czy amoniak. Jak sama nazwa wskazuje, można go stosować do podpisywania ważnych dokumentów, których oryginały będą przechowywane przez dłuższy czas. Najnowsza technologia i odpowiednio dobrane surowce o neutralnym pH skutkują wysoką trwałością zapisanych treści. W centrum uwagi pozostaje także komfort pisania piórem wiecznym, który jest zapewniony podczas użytkowania niniejszych atramentów.

Tusze artystyczne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnych tuszy, wykorzystywanych w technikach drukarskich. Stawiamy na wysokiej jakości produkty, dające satysfakcjonujące efekty w pracach artystycznych. Wśród propozycji tusz litograficzny Rohrer&Klingner, stosowany do pokrywania powierzchni na płytach kamiennych, aluminiowych i cynkowych. W jego skład wchodzą wyłącznie sprawdzone i przetestowane składniki.

Ofercie tuszy i atramentów towarzyszą także liczne akcesoria pomocnicze wykorzystywane w technikach drukarskich.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania