Teczki bezkwasowe

Archiwizacja papieru i dokumentacji

Zestaw archiwisty w pudełku

ZES-ARCHIW
585,00 zł
Zestaw obejmuje: 1 x ryza 500 ark. papieru bezkwasowego Funktional 90 g/m2 A4 20 x koperta bezkwasowa A4 20 x teczka bezkwasowa wiązana A4 1 x Atrament archiwalny Dokumentus 50 ml - ciemny niebieski rękawiczki bawełniane niepylące pudełko bezkwasowe z pokrywą
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Teczki do archiwizacji, czyli niezbędnik archiwisty. Uporządkuj zbiory w bezpieczny dla nich sposób

Ochrona dokumentów w archiwach czy bibliotekach to priorytet, dlatego tak dużą uwagę należy przykładać do wybieranych materiałów archiwizacyjnych. Najlepiej, jeśli teczki do archiwizacji zostaną zamówione w sprawdzonym sklepie, który specjalizuje się w produktach tego typu. Nasza firma Chris oferuje Państwu teczki bezkwasowe: sztancowane i introligatorskie. Można u nas wybrać projekty z gumką albo z klipsem trzymającym papier. Oferowane teczki na mapy zostały wykonane z materiału bezkwasowego skutecznie chroniącego zasób archiwalny. To, co szczególnie ważne przy zakupie teczki do archiwizacji, to nie tylko jej jakość. W Ramach Kultury każda teczka jest dostosowana do różnych warunków i zawsze maksymalnie ochrania papier. Wierzymy, że nasza oferta przyczyni się do lepszej ochrony dokumentów w archiwach, bibliotekach i muzeach.


Teczki do archiwizacji pełnią bardzo ważną funkcję: chronią przechowywane dokumenty przed szkodliwymi czynnikami: kurzem, światłem i zabrudzeniami. Materiał, z którego zostały wykonane sprzedawane przez nas teczki bezkwasowe, jest w pełni bezpieczny dla środowiska i dokumentów. Zgodnie z normą ISO 9760, nie powoduje on żółknięcia papieru. Nasze teczki do archiwizacji bezkwasowe dzielimy na sztancowane oraz introligatorskie. W poszczególnych działach znajdą Państwo wszystkie oferowane opakowania bezkwasowe, w tym również ofertowe, dyplomowe i duże teczki na mapy archiwalnej jakości. Zapraszamy do przeglądania proponowanych materiałów archiwizacyjnych.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania