Papier do markerów RENDЯ®

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Szkicowniki i bloki do markerów

Szkicowniki i bloki do markerów to nieodłączne narzędzia w świecie sztuki, cieszące się dużą popularnością wśród artystów, projektantów, czy studentów. Produkty te są wypełnione arkuszami specjalnego papieru, który stanowi dobre podłoże dla kreatywnej pracy. Ważną cechą papieru do markerów jest jego gramatura, która przyczynia się do pożądanego "nie przebijania" na drugą stronę.

Innowacyjny papier RENDЯ®

Ten nowy i rewolucyjny papier marki Crescent dedykowany jest dla profesjonalistów i amatorów do różnych technik rysunkowych - od ołówków po flamastry. RENDЯ® po raz pierwszy pozwala artystom wykorzystać 100% ich szkicownika, bloku lub rolki. Opatentowana technologia produkcji RENDЯ® zapobiega prześwitywaniu i zaciekaniu papieru, co umożliwia tworzenie projektów na obydwu stronach kartki. Papier ten został nagrodzony jako "Najlepszy nowy produkt NAMTA'S" (Stowarzyszenie Materiałów Artystycznych).

Wypróbuj dowolny szkicownik, blok lub rolkę RENDЯ® i przekonaj się sam o doskonałej jakości tego rozwiązania! Wśród propozycji znajdziesz m.in.: szkicownik na spirali, szkicownik kwadratowy, szkicownik w twardej oprawie, blok rysunkowy czy papier na rolce.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania