Meble do bibliotek

Lady biblioteczne

Lada biblioteczna narożna

6 482,65 zł
Cena za 1 ladę. Nie obejmuje kontenerku ani szuflady - należy je zamówić oddzielnie. Koszt transportu i termin realizacji ustalany indywidualnie.
Krzesła i fotele

Krzesło z blatem Iso TE

Cena uzależniona jest od wyboru poszczególnych elementów, dlatego prosimy o kontakt z nami. Termin realizacji ustalamy indywidualnie.
Lady biblioteczne

Lada biblioteczna prosta

2 300,00 zł
Cena za wybraną opcję. Cena za ladę nie obejmuje kontenerku z szufladami ani szuflady na klawiaturę - należy je zamówić oddzielnie.
Pokazano 1-24 z 47 pozycji

Zaopatrujemy instytucje kultury w profesjonalne wyposażenie. Poznaj nasze meble biblioteczne

W stale poszerzanym asortymencie naszego sklepu, znaleźć można wysokogatunkowe meble do biblioteki. Są to wszelkie elementy wyposażenia wnętrz wypełnionych cennymi zbiorami. Od tych, pozwalających na bezpieczne katalogowanie i przechowywanie dużych ilości książek i czasopism, aż po lady, szafy, stojaki oraz wózki. Można u nas kompleksowo wyposażyć bibliotekę, jak również odświeżyć wnętrze, zastępując wysłużone meble biblioteczne nowymi, zamówionymi online. Bogata oferta firmy CHRIS obejmuje m. in. profesjonalne szafy do archiwizacji dokumentów, drabinki ułatwiające dostęp do zbiorów przechowywanych na wysokości, a także wytrzymałe wózki biblioteczne, z których obsługą poradzi sobie każdy bibliotekarz. Na szczególną uwagę zasługują meble dla bibliotek dedykowane do działów dziecięcych. To kolorowe regały, wyprofilowane krzesełka i zabawne pojemniki na książki, które umilą najmłodszym czas spędzany w bibliotece. W prowadzonym przez nas sklepie internetowym Ramy Kultury, znajdą Państwo meble biblioteczne, z których użyciem można skomponować perfekcyjne wyposażenie wnętrza biblioteki.


Przygotowaliśmy dla Państwa wyselekcjonowane meble do biblioteki, które pomogą zaaranżować przestrzeń sprzyjającą nauce i wyciszeniu. Oferujemy profesjonalne, precyzyjnie wykończone wyposażenie wnętrz bibliotecznych, w tym regały, półki, lady i dużo więcej. Meble dla bibliotek sprzedawane przez firmę CHRIS są wyrobami wysokiej jakości, charakteryzującymi się dopracowaną estetyką. Zapewnia to pełną satysfakcję z ich użytkowania, a co za tym idzie, zadowolenie z zakupu.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania