Meble do bibliotek

Przygotowaliśmy dla Państwa wyselekcjonowane meble do biblioteki, które pomogą zaaranżować przestrzeń sprzyjającą nauce i wyciszeniu. Oferujemy profesjonalne, precyzyjnie wykończone wyposażenie wnętrz bibliotecznych, w tym regały, półki, lady i dużo więcej. Meble dla bibliotek sprzedawane przez firmę CHRIS są wyrobami wysokiej jakości, charakteryzującymi się dopracowaną estetyką. Zapewnia to pełną satysfakcję z ich użytkowania, a co za tym idzie, zadowolenie z zakupu.

Krzesło z blatem Iso TE
Zapytaj o dostępność
Krzesła i fotele

Krzesło z blatem Iso TE

Cena uzależniona jest od wyboru poszczególnych elementów, dlatego prosimy o kontakt z nami. Termin realizacji ustalamy indywidualnie.
Składany stolik Rico Table Składany stolik Rico Table 2
Available
Stoliki, biurka, ławki

Składany stolik Rico Table

473,28 zł
Czas realizacji: do 8 dni roboczych.Możliwość wykonania blatu w innym kolorze. Pytaj Sprzedawcę. Cena za 1 szt.
Krzesło konferencyjne ISO
Zapytaj o dostępność
Krzesła i fotele

Krzesło konferencyjne ISO

Cena uzależniona od wyboru poszczególnych elementów, na zapytanie. Termin realizacji ustalamy indywidualnie.
Pokazano 1-24 z 49 pozycji

Zaopatrujemy instytucje kultury w profesjonalne wyposażenie. Poznaj nasze meble biblioteczne

W stale poszerzanym asortymencie naszego sklepu, znaleźć można wysokogatunkowe meble do biblioteki. Są to wszelkie elementy wyposażenia wnętrz wypełnionych cennymi zbiorami. Od tych, pozwalających na bezpieczne katalogowanie i przechowywanie dużych ilości książek i czasopism, aż po lady, szafy, stojaki oraz wózki. Można u nas kompleksowo wyposażyć bibliotekę, jak również odświeżyć wnętrze, zastępując wysłużone meble biblioteczne nowymi, zamówionymi online. Bogata oferta firmy CHRIS obejmuje m. in. profesjonalne szafy do archiwizacji dokumentów, drabinki ułatwiające dostęp do zbiorów przechowywanych na wysokości, a także wytrzymałe wózki biblioteczne, z których obsługą poradzi sobie każdy bibliotekarz. Na szczególną uwagę zasługują meble dla bibliotek dedykowane do działów dziecięcych. To kolorowe regały, wyprofilowane krzesełka i zabawne pojemniki na książki, które umilą najmłodszym czas spędzany w bibliotece. W prowadzonym przez nas sklepie internetowym Ramy Kultury, znajdą Państwo meble biblioteczne, z których użyciem można skomponować perfekcyjne wyposażenie wnętrza biblioteki.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania