Przeszklenie do oprawy

Przeszklenie do oprawy

Szkło UltraVue® UV70 | GOOD

jakość: GOOD praktycznie eliminuje odbicia, zapewniając niesamowitą klarowność filtruje do 70% promieni UV wodnobiałe podłoże zapewnia czystą transmisję kolorów optymalna przepuszczalność światła zapewnia żywe kolory i mocne kontrasty własna powłoka została zaprojektowana z myślą o trwałości ulepszona powierzchnia dla większej trwałości i łatwego...
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Najczęstszym błędnym przekonaniem na temat szkła jest to, że jest ono przezroczyste. W rezultacie wielu Klientów niechętnie sięga po droższa rozwiązania, myśląc, że nie mogą się one w aż w tak widoczny sposób różnić. W praktyce tylko szkło do opraw z dobrą powłoką antyrefleksyjną jest prawie niewidoczne dla oka i oferuje najlepsze właściwości optyczne, aby bezkompromisowo cieszyć się dziełem sztuki.

Przeszklenie - ważna ochrona dzieła

Tak jak używamy filtrów przeciwsłonecznych, aby chronić naszą skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV, tak cenne dzieła sztuki muszą być chronione odpowiednim szkłem, które blokuje promienie UV. To dzięki temu grafika nie blaknie i nie staje się krucha, nawet w miarę upływu czasu. Jest to szczególnie ważne w przypadku dzieł o dużej wartości materialnej lub sentymentalnej.

Przeszklenie w oprawie ma za zadanie chronić grafikę przed czynnikami zewnętrznymi. W tym celu możemy wykorzystać różnego rodzaju materiały, takie jak np. szkło muzealne, szkło akrylowe czy proste plexi. Dobór rozwiązania uzależniony jest od miejsca ekspozycji, a także wartości oprawianego obiektu. Proponowane materiały różnią się nie tylko grubością, ale także właściwościami antyrefleksyjnymi, odpornością na ścieranie, czy po prostu wagą. Ostatni parametr odgrywa ogromną rolę przy oprawie wielkoformatowej. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo zarówno najprostsze rozwiązania, jak i innowacyjne, profesjonalne tworzywa, gwarantujące niebywały efekt powłoki bez żadnych refleksów.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania