Kartony BETTER

Kartony do passe partout

Kartony w jakości BETTER 1.7

83,99 zł
Cena za 1 arkusz w formacie 81 x 102 cm Uwaga: Wydłużony czas realizacji do ok. 3 tygodni. Skontaktuj się ze Sprzedawcą w sprawie terminu dostawy. Kartony do passe partout o podwyższonej jakości, tzw. muzealnej. Polecamy do oprawy limitowanych edycji, wartościowych dokumentów, fotografii. spełniają normę ISO9706 materiał konserwatorski - 100% alpha...
24,99 zł
Cena za 1 arkusz wybranej wielkości i grubości. UWAGA: Karton dostępny na zamówienie. Prosimy o skonsultowanie czasu realizacji ze Sprzedawcą.
81 x 102 cm 90 x 120 cm
Karton konserwatorski Antique Karton konserwatorski Antique 2
Dostępny produkt z innymi opcjami
21,90 zł
Cena za 1 arkusz wybranej wielkości i grubości. UWAGA: Karton dostępny na zamówienia. Prosimy o skonsultowanie czasu realizacji ze Sprzedawcą.
81 x 102 cm 90 x 120 cm
97,00 zł
jakość: BETTER powierzchnia imitująca metal grubość: 1.4 (z białym rdzeniem) | 1.5 mm (z czarnym rdzeniem) rdzeń: alfa biały | alfa czarny (w zależności od wybranego kartonu) format: 81 x 102 cm Kartony dostępne na zamówienie. Prosimy o kontakt ze Sprzedawcą w sprawie czasu realizacji.
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Kartony w jakości konserwatorskiej odporne na starzenie, wykonane w 100% z alfa-celulozy, pozyskiwanej z drewna w procesie chemicznym. Zawarta w drewnie lignina jest wtedy niemal całkowicie usuwana przez delignifikację tlenową. Resztkowa lignina jest buforowana węglanem wapnia, który długotrwale ją neutralizuje, zapewniając alkaliczne pH 8,0 - 8,5. Kartony w tej kategorii doskonale sprawdzą się do oprawy wydruków artystycznych, limitowanych edycji, cennych dokumentów czy zdjęć o wartości sentymentalnej.

Kartony w jakości BETTER - cechy:

  • jakość konserwatorska
  • 100% alfa-celuloza
  • wolne od ligniny
  • buforowane węglanem wapnia, rezerwa alkaliczna 3-5%
  • pH 8,0 - 8,5
  • odporność na starzenie zgodnie z DIN EN ISO 9706
  • spełniają standardy jakości określone przez Fine Art Trade Guild (FATG)

Rdzeń

Każdy kolor rdzenia jest wytwarzany przy użyciu specjalnego procesu produkcyjnego. Kartony z linii Select.17, Alpha Fineart, Conservation Suedes i Conservation Linen są wykonane z bielonej celulozy, dzięki czemu nie odbarwiają się ani nie żółkną z upływem czasu. Kartony Conservation Boards, ColourLine i Select Conservation Solids są barwione na całej powierzchni. Kartone BriteCores oraz Etched Metals wykonane są z pigmentowanej celulozy.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania