Prasy introligatorskie

Prasa do złoceń
  • -343,45 zł
Prasy introligatorskie

Prasa do złoceń

6030-045
982,49 zł 1 325,94 zł
Cena za 1 szt.
Akcesoria do grafiki

Baren docisk drukarski japoński

GE34567
89,99 zł
Oryginalny japoński docisk drukarski płaski o średnicy 120 mm. wykorzystywany w technice linorytu
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Do czego służy prasa introligatorska?

Prasa introligatorska to narzędzie, które wciąż znajduje wiele zastosowań w technikach rękodzielniczych i pracach introligatorskich. Wykorzystywana w sytuacjach, kiedy chcemy skutecznie i mocno docisnąć dwa materiały do siebie. Niezbędna podczas ręcznego tworzenia albumów, książek, zeszytów czy notesów. Zabieg ściskania prasą do wyschnięcia obiektów zapewnia im prawidłowy wygląd, bez niepotrzebnych deformacji.

Drewniane prasy introligatorskie

Nasz sklep oferuje specjalistyczne drewniane narzędzia introligatorskie, o konkretnym zastosowaniu. Będą tu prasy belkowe, do oporkowania, czy też prasy do złoceń. Jeśli nie znalazłeś poszukiwanego rozwiązania, skontaktuj się z nami.

Prasy śrubowe o solidnej konstrukcji

W ofercie na zapytanie, znajdą Państwo solidne prasy śrubowe, przeznaczone do profesjonalnej pracy, użytkowane w pracowniach konserwatorskich i introligatorniach. Wysoka trwałość konstrukcji, płynność pracy na urządzeniach to z pewnością ważne zalety. Duża prasa

Baren japoński - dociski drukarskie

Niewielkie narzędzia o wielkich możliwościach. Oryginalny baren japoński służy jako mini praska do wygładzania powierzchni, znajdująca zastosowanie w pracach artystycznych. Oferujemy baren w formie stempla z filcem oraz płaski okrągły docisk o średnicy 120 mm.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania