Szanowni Państwo,

Witamy serdecznie w nowej odsłonie naszego sklepu internetowego RamyKultury!

Nasza firma, z siedzibą w Krakowie, działa na polskim rynku od 20 lat. W tym jakże owocnym czasie zdążyliśmy się naprawdę wiele nauczyć, poznać Państwa potrzeby i oczekiwania, a w konsekwencji rozwinąć bogatą i kompleksową ofertę.

Na co dzień mamy przyjemność współpracować z licznymi bibliotekami, muzeami, archiwami, domami kultury, szkołami, a także fotografami, artystami, hobbystami. Każdego Klienta postrzegamy indywidualnie, dlatego zawsze staramy się dobrać rozwiązanie „szyte” dokładnie na Jego potrzeby.

Specjalistyczna oferta naszego sklepu obejmuje wysokiej jakości materiały wykorzystywane w pracach konserwatorskich i introligatorskich, a także profesjonalne narzędzia i urządzenia.

Niezwykle ważnym zagadnieniem jest dla nas problematyka przechowywania i eksponowania cennych obiektów muzealnych, dóbr kulturowych, a także przedmiotów wartościowych z punktu widzenia każdego z nas. Ochrona przed szkodliwym oddziaływaniem upływu czasu, a także czynników zewnętrznych to nasza specjalność.

Naszą mocną stronę stanowi dział wystawienniczy, który zadba o wysoce estetyczną i zarazem funkcjonalną ekspozycję, nie tylko dla dzieł sztuki. Proponujemy praktyczne rozwiązania i produkty, wykorzystywane podczas organizacji wystaw, wernisaży, warsztatów czy tematycznych spotkań. Nasze stojaki, tabliczki i ramy skutecznie wesprą działania reklamowe i informacyjne wokół każdego wydarzenia.

Zapraszamy także do naszej Pracowni, która stanowi odpowiedź na indywidualne potrzeby i oczekiwania wielu Klientów. To tu powstają specjalistyczne pudła, teczki, koperty, a także oprawy na wymiar, w tym wyjątkowe i niebanalne passe partout!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania