Linijki metalowe

Artykuły pomocnicze DIY

Linijka aluminiowa

22,99 zł
Cena za 1 linijkę o wybranej długości. Dostępne długości: 30 cm, 50 cm, 70 cm, 100 cm
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Linijka metalowa niezbędna w każdej pracowni

Jednym z bardziej popularnych przyrządów warsztatowych, jest metalowa linijka. Służy ona do pomiarów, używana podczas rysunków czy do prowadzenia noża w trakcie docinania materiałów. Już te trzy zadania sprawiają, że dość często sięgamy po to narzędzie. Linijka wykonana z metalu będzie rozwiązaniem trwalszym i solidniejszym aniżeli z tworzywa. Warto zakupić odpowiednio długą, by móc wygodnie i sprawnie z niej korzystać. Świetnie współpracuje z matą samogojącą, tworząc idealny zestaw na stół roboczy.

Metalowa linijka z uchwytem

Specjalnym przypadkiem linijki jest wariant z uchwytem, przeznaczony przede wszystkim do czynności związanych z cięciem na płasko. Taka linijka jest bardziej stabilna i można ją wygodnie utrzymać we wskazanej pozycji. Druga ręka może swobodnie i pewnie prowadzić nożyk lub skalpel, opierając jego ostrze o rant linijki. W niektórych modelach jest on dodatkowo podniesiony, aby cięcie było bezbłędne i idealnie proste.

Antypoślizgowe z oczkiem do wieszania

Oferowane linijki powstały z myślą o komforcie użytkowania i wysokiej jakości pracy z nimi. Ich właściwości antypoślizgowe minimalizują ryzyko nagłego przesunięcia w trakcie pracy. Po wykonanym zadaniu, dzięki posiadanym otworom, można je wygodnie odwiesić na ścianę.

Nasz sklep oferuje zarówno standardowe linijki jak i profesjonalne, dostępne w kilku długościach, od 30 cm po nawet 205 cm. Użytkowane w szkołach, pracowniach introligatorskich i artystycznych. Wysoka jakość produktów zapewnia satysfakcję z zakupu.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania