Gumki i czyściki

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Uniwersalne i poręczne czyściki w formie długopisu

Obsadka w kształcie długopisu, wygodnie leży w dłoni i jest prosta w użyciu. W zależności od rodzaju wkładu, będzie szlifować, polerować, skrobać, ścierać, usuwać trudne zabrudzenia, korozje i wiele innych. Sprawdzi się przy renowacjach, w rzemiośle, w przemyśle poligraficznym, samochodowym, jubilerskim czy elektronicznym. W zależności od przeznaczenia, możesz zaopatrzyć się w następujące rozwiązania:

  • Czyścik z włókna szklanego – stosowany na powierzchniach metali, tworzyw sztucznych, ceramiki, kamienia, betonu, drewna, kamienia czy szkła. Użytkowany do czyszczenia i polerowania, a także uzyskiwania efektów artystycznych.
  • Czyścik z wkładem miedzianym – to środek mocno abrazyjny, a więc używany do usuwania trudnych zabrudzeń, np. nalotów korozyjnych. Stopień wysunięcia wkładu z obsadki przekłada się na siłę działania. Lekko wysunięty będzie twardą, zbitą główką a bardziej wyjęty na zewnątrz, da delikatniejszy rezultat.
  • Czyścik ze stali nierdzewnej – wykorzystywany w przemyśle elektrycznym, zegarmistrzowskim i jubilerskim. Można go znaleźć w warsztatach samochodowych. Jego zaletą jest wysoka odporność końcówki na ciepło, co zwiększa zakres zastosowania.

Wymienne wkłady

Pakowane po 5 i 25 sztuk komplety dedykowane do konkretnych modeli obsadek do czyścików, zawierają wkłady z drucikami miedzi, ze stali nierdzewnej czy z włókna szklanego. Gumka elektryczna także nie jest jednorazowym ręcznym narzędziem. Zapasowe gumki są dostępne w pudełkach po 60 sztuk.

Skuteczne gumki bez zabrudzeń

Gumki będące w asortymencie naszego sklepu, występują w różnej formie i mają odmienne przeznaczenie. Są to: gumki w proszku, zamknięte w materiałowych woreczkach, o konsystencji podobnej do plasteliny albo elektryczne gumki na baterie. Większość z nich stanowi bezpieczny sposób na oczyszczenie delikatnych obiektów. Zatłuszczone, zakurzone czy zabrudzone kartki to dla nich żadne wyzwanie. Są także specjalne gumki dedykowane szczególnie wrażliwym lub cennym obiektom. Jeszcze inne nadadzą się do opracowywania skóry, ściany, a także różnych rodzajów tynku.

Produkty zawarte w tej kategorii pozwalają na działanie wielopłaszczyznowe, a ręczne operowanie narzędziami daje pełną kontrolę nad uzyskaniem finalnego wyniku. Przy wykonywaniu drobnych „robótek” często na delikatnym podłożu jest to cecha wielce pożądana. W razie jakichkolwiek pytań służymy profesjonalnym doradztwem. Zapraszamy do kontaktu.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania