Taśmy i elementy mocujące

Taśmy i elementy mocujące

Kornery fotograficzne

1,16 zł
Cena za wybrany wariant produktu. Jakość produktu: BETTER - doskonale sprawdzi się w oprawie druków artystycznych, limitowanych edycji, cennych dokumentów i zdjęć o wartości sentymentalnej.
Taśmy i elementy mocujące

Paski montażowe z mylaru

132,99 zł
Cena za 1 opakowanie 60 szt. Jakość produktu: BETTER - odpowiedni do stosowania w oprawie druków artystycznych, limitowanych edycji, cennych dokumentów lub zdjęć o wartości sentymentalnej.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Ważnym aspektem całej oprawy jest odpowiedni dobór taśm, klejów i akcesoriów mocujących. Ich wysoka jakość wpływa na bezpieczeństwo projektu i jego trwałość. Wykorzystanie niewłaściwych rozwiązań może spowodować nieodwracalne uszkodzenie oprawianego dzieła, dlatego warto rozeznać proponowane możliwości. Podział na trzy jakości materiału: GOOD, BETTER i BEST z pewnością okaże się pomocny.

  • Produkty klejące w jakości STANDARD - dedykowane dla reprodukcji otwartych, plakatów, sztuki dekoracyjnej lub ogólnych prezentacji, które można wymienić.
  • Produkty klejące w jakości BETTER - przeznaczone dla druków artystycznych, limitowanych edycji, cennych dokumentów lub zdjęć o wartości sentymentalnej.
  • Produkty klejące w jakości BEST (muzealnej) - dedykowane dla cennych oryginalnych dzieł sztuki, rzadkich i historycznych dokumentów, fotografii o znaczeniu historycznym lub dużej wartości materialnej.
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania