Narzędzia introligatorskie

Artykuły pomocnicze DIY

Linijka aluminiowa

22,99 zł
Cena za 1 linijkę o wybranej długości. Dostępne długości: 30 cm, 50 cm, 70 cm, 100 cm
Narzędzia ręczne DIY

Uchwyt do ostrzy

770700
25,90 zł
Cena obejmuje 1 uchwyt + 1 ostrze (wymienne).
Garda do cięcia passe partout 2w1 Garda do cięcia passe partout 2w1 2
  • -10,00 zł
109,99 zł 119,99 zł
Wybierz odpowiadający Ci wariant: zamów samą gardę lub w zestawie z wybraną linijką. Ostrza zamienne należy zamówić oddzielnie. W każdym wariancie w zestawie otrzymasz kilka losowych kartonów w różnych kolorach i rozmiarach do ćwiczeń w cięciu passe partout:)
Pokazano 1-24 z 83 pozycji

Narzędzia introligatorskie nie muszą być drogie, żeby były skuteczne!

W naszym asortymencie udostępniamy sprawdzone narzędzia introligatorskie, które mimo swojej niskiej ceny, nie zawiodą żadnego rzemieślnika. Wykonywanie i zdobienie opraw z użyciem akcesoriów i materiałów oferowanych przez sklep Ramy Kultury, będzie czystą przyjemnością. Mogą się u nas Państwo zaopatrzyć w introligatorskie narzędzia wysokiej klasy, jak poręczne noże do ręcznego wycinania pod określonym kątem czy też urządzenia do eleganckiego oprawiania książek i prac naukowych. Mamy w ofercie wiele akcesoriów, które przydają się w pracy introligatora. Od tych niezbędnych, aż po rzadko używane. Dodatkowo zadbaliśmy o aspekt bezpieczeństwa w pracy, tworząc zestawy produktów BHP dla konserwatorów. Każdy zainteresowany może zamówić online włókniny, płótna, środki do czyszczenia, kostki introligatorskie, igły, gumki i nożyki w dowolnych ilościach, wybierając przesyłkę płatną z góry albo przy odbiorze. Nasz sklep odkrywa przed Państwem tajniki sztuki oprawiania druków, oferując produkty, z których można stworzyć wyposażenie dobrej pracowni introligatorskiej.


W Państwa ręce oddajemy narzędzia introligatorskie, przydatne w pracach konserwatorskich oraz introligatorskich. Zadbaliśmy o bogaty wybór specjalistycznych noży do cięcia papieru lub folii, a także szarfowania skóry. Materiały, które można u nas nabyć to również małe akcesoria, typu kostki teflonowe i kostki introligatorskie. Ponadto w Ramach Kultury są dostępne narzędzia zapewniające bezpieczeństwo podczas pracy przy oprawianiu: transparentna mapa do cięcia uchroni ostrza noży przed stępieniem, a blaty stołów przed zarysowaniem. Zapraszamy do przeglądania naszej oferty i wyboru najlepszych narzędzi.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania