Szafy biurowe

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Na dokumenty, akta, segregatory i materiały biurowe

Metalowe szafy biurowe to ważny element wyposażenia biur, pracowni, zakładów pracy, urzędów, szkół, szpitali i instytucji publicznych. Wszędzie gdzie zachodzi potrzeba przechowywania dokumentów, także objętych ochroną danych osobowych. Solidnie wykonane, wyposażone w drzwi różnego typu, w zależności od potrzeby Klienta. Funkcjonalne i estetyczne, doskonale komponują się z niemal każdym wnętrzem i podnoszą jego standard.

Szafa biurowa zamykana na klucz

W przypadku przechowywania dokumentacji objętej ochroną, ważnym aspektem jest możliwość bezpiecznego zamknięcia szafy.

Oferujemy funkcjonalne szafy biurowe, takie jak szafa na dokumenty czy szafa kartotekowa. Metalowa szafa biurowa to praktyczny mebel, mocny i solidny, użytkowany w biurach przez długie lata. Nasze propozycje charakteryzują się pojemnością i wysoką jakością wykonania. Wybierz optymalny wariant, lub w razie pytań, skontaktuj się z naszym Sprzedawcą.

Szafy na dokumenty RODO

Oferowane szafy biurowe spełniają wszystkie warunki do przechowywania dokumentów, zawierających dane osobowe. Zapewniają im należyte bezpieczeństwo, a dzięki solidnemu zamkowi stanowią barierę dla niepowołanych rąk. Dobierz optymalny rozmiar szafy do posiadanych potrzeb. W razie konieczności zwiększenie miejsca na dokumenty, możesz dokupić pasującą nadstawkę.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania