Mierniki i rejestratory do pomiaru temperatury i wilgotności

Mierniki i rejestratory do pomiaru temperatury i wilgotności

Rejestrator temperatury ebro EBI 300

1340-6330
489,00 zł
zakres temperatur: od -30°C do +60°C do 40 000 przechowywanych pomiarów automatycznie generowany raport PDF zgodność z EN 12830 i HACCP
Mierniki i rejestratory do pomiaru temperatury i wilgotności

Obudowa ochronna na rejestratory LASCAR USB-1 i USB-2

EL-USB-CASE
99,00 zł
Obudowa przeznaczona dla rejestratorów: EL-USB-1 EL-USB-2 (urządzenie w obudowie nie będzie rejestrować wilgotności powietrza oraz innych parametrów poza temperaturą)
Mierniki i rejestratory do pomiaru temperatury i wilgotności

Test niebieskiej skali

3004BLAU2821
254,89 zł
Łatwy pomiar potencjalnego uszkodzenia światłem.
Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Rejestracja temperatury i pomiar wilgotności w muzeach podlegają ścisłej kontroli. Zaopatrzymy Cię w dobre czujniki

Eksponaty muzealne muszą być przechowywane w ściśle określonych warunkach, a wszelkie odstępstwa od norm powodują straty. Bezwzględnej kontroli poddawane są temperatura i wilgotność powietrza, które za wysokie lub za niskie mogą uszkodzić zabytkowe przedmioty. Przede wszystkim narażone są obrazy i eksponaty drewniane, papierowe oraz skórzane i metalowe. Podobnie sprawa wygląda w bibliotekach, gdzie chronione są cenne zbiory. Wilgoć może mieć tragiczny w skutkach wpływ na papier, powodować jego rozkład , pleśnienie i poważne zniszczenia. Dlatego tak ważne jest stosowanie specjalistycznych urządzeń. Miernik wilgotności powietrza i system rejestracji temperatury to dwa podstawowe czujniki, które kontrolują parametry panujące w pomieszczeniu przez dokonywanie pomiarów o ustalonych porach. Nasz sklep online dostarcza Klientom monitoring temperatury i wilgotności, a także inne mierniki i systemy, przydatne w ochronie zbiorów różnego typu. Obszar działania Ram Kultury to nie tylko Kraków, ale cała Polska. Mamy przyciągające ceny, a nasze rejestratory są stosowane w największych krajowych instytucjach kultury. Jeśli atrakcyjna cena i doskonała jakość to za mało, żeby Państwa przekonać, zachęcamy do kontaktu. Opowiemy, jak działa wybrany rejestrator temperatury lub miernik wilgotności i z przyjemnością doradzimy, który przyrząd do pomiaru powinni Państwo wybrać.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo miernik temperatury, urządzenie do pomiaru wilgotności powietrza i inne mierniki, które rejestrują wartości w danym momencie. Nasze rejestratory, np. rejestrator temperatury, oprócz dokonywania pomiaru zapisują go, korzystając z wbudowanej pamięci. Takie urządzenia, jak miernik temperatury i wilgotności Testo, spełniają najwyższe wymagania stawiane precyzyjnym narzędziom pomiarowym. Użyte rozwiązania gwarantują uzyskanie wiarygodnych i stabilnych wyników pomiaru, które wyrażane są w jednostkach typowych dla mierzonej wielkości fizycznej. Każdy dostępny u nas przyrząd do pomiaru wilgotności oraz rejestrator temperatury jest łatwy w obsłudze i ma niewielkie rozmiary. Nasze czujniki posiadają podświetlany wyświetlacz i funkcję auto off, wyłączającą nieużywany miernik. Jeśli interesują Państwa urządzenia do pomiaru klimatu, zapraszamy do naszego drugiego sklepu www.dataloger.pl.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania