Mierniki i rejestratory do pomiaru temperatury i wilgotności

Mierniki i rejestratory do pomiaru temperatury i wilgotności

Test niebieskiej skali

3004BLAU2821
254,89 zł
Łatwy pomiar potencjalnego uszkodzenia światłem.
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Rejestracja temperatury i pomiar wilgotności w muzeach podlegają ścisłej kontroli. Zaopatrzymy Cię w dobre czujniki

Eksponaty muzealne muszą być przechowywane w ściśle określonych warunkach, a wszelkie odstępstwa od norm powodują straty. Bezwzględnej kontroli poddawane są temperatura i wilgotność powietrza, które za wysokie lub za niskie mogą uszkodzić zabytkowe przedmioty. Przede wszystkim narażone są obrazy i eksponaty drewniane, papierowe oraz skórzane i metalowe. Podobnie sprawa wygląda w bibliotekach, gdzie chronione są cenne zbiory. Wilgoć może mieć tragiczny w skutkach wpływ na papier, powodować jego rozkład , pleśnienie i poważne zniszczenia. Dlatego tak ważne jest stosowanie specjalistycznych urządzeń. Miernik wilgotności powietrza i system rejestracji temperatury to dwa podstawowe czujniki, które kontrolują parametry panujące w pomieszczeniu przez dokonywanie pomiarów o ustalonych porach. Nasz sklep online dostarcza Klientom monitoring temperatury i wilgotności, a także inne mierniki i systemy, przydatne w ochronie zbiorów różnego typu. Obszar działania Ram Kultury to nie tylko Kraków, ale cała Polska. Mamy przyciągające ceny, a nasze rejestratory są stosowane w największych krajowych instytucjach kultury. Jeśli atrakcyjna cena i doskonała jakość to za mało, żeby Państwa przekonać, zachęcamy do kontaktu. Opowiemy, jak działa wybrany rejestrator temperatury lub miernik wilgotności i z przyjemnością doradzimy, który przyrząd do pomiaru powinni Państwo wybrać.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo miernik temperatury, urządzenie do pomiaru wilgotności powietrza i inne mierniki, które rejestrują wartości w danym momencie. Nasze rejestratory, np. rejestrator temperatury, oprócz dokonywania pomiaru zapisują go, korzystając z wbudowanej pamięci. Takie urządzenia, jak miernik temperatury i wilgotności Testo, spełniają najwyższe wymagania stawiane precyzyjnym narzędziom pomiarowym. Użyte rozwiązania gwarantują uzyskanie wiarygodnych i stabilnych wyników pomiaru, które wyrażane są w jednostkach typowych dla mierzonej wielkości fizycznej. Każdy dostępny u nas przyrząd do pomiaru wilgotności oraz rejestrator temperatury jest łatwy w obsłudze i ma niewielkie rozmiary. Nasze czujniki posiadają podświetlany wyświetlacz i funkcję auto off, wyłączającą nieużywany miernik. Jeśli interesują Państwa urządzenia do pomiaru klimatu, zapraszamy do naszego drugiego sklepu www.dataloger.pl.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.