Szafy na mapy i rysunki

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Metalowe szafy szufladowe to funkcjonalne meble biurowe lub magazynowe, które służą do przechowywania map, planów, dokumentów i innych wielkoformatowych arkuszy papieru. Wykonane z trwałego metalu i wykończone z dbałością o każdy szczegół. Szafy wyposażone są w wysokiej jakości prowadnice, umożliwiające łatwe wysuwanie i zamykanie szuflad oraz zabezpieczające przed ich przypadkowym wypadnięciem.

  • Bezpieczeństwo – ważną cechą oferowanych szufladziaków jest dbałość o bezpieczeństwo przechowywanych obiektów. Meble zostały wyposażone w zamek chroniący przed nieuprawnionym dostępem
  • Solidna konstrukcja – szafy szufladowe zostały zaprojektowane z myślą o trwałej i mocnej konstrukcji, która pozwoli na wieloletnie użytkowanie mebli. 
  • Funkcjonalny blat – blat szafy szufladowej może być z powodzeniem wykorzystywany jako powierzchnia robocza. Warto pomyśleć o jej dodatkowym zabezpieczeniu, które może zapewnić samoregenerująca mata ochronna. Istnieje możliwość zamówienia szafy wyposażonej w podświetlany blat, co znacznie ułatwia pracę przy niektórych projektach.
  • Estetyka – chociaż głównym celem szaf szufladowych jest praktyczne przechowywanie, producenci dbają także o estetykę mebli. Ponadto istnieje możliwość zamówienia szufladziaków w dowolnym kolorze RAL.

Szafy na mapy bardzo często znajdują zastosowanie w instytucjach publicznych, tj. archiwa, czy urzędy planowania przestrzennego. W tego rodzaju miejscach ważne jest zarówno bezpieczne przechowywanie, jak i łatwy dostęp do planów, map czy projektów. Szufladziaki to rozwiązania, które znajdziemy także w biurach, magazynach lub gabinetach lekarskich. Rozmiar szaf szufladowych dostosowany został do istniejących formatów (np. A0, A1 , B1). W razie zainteresowania ofertą mebli, zachęcamy do kontaktu z naszym Sprzedawcą.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania