Panele świetlne Lightbox

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Modułowy system paneli świetlnych

System modułowy Panelco obejmuje 3 rozmiary paneli z zintegrowanym podświetleniem: 570 x 570 mm, 570 x 823 mm oraz 570 x 1140 mm. Można je wykorzystać indywidualnie (pojedynczo) lub w dowolnej konfiguracji, dla uzyskaniu większej instalacji. Konstrukcja paneli jest niezwykle stabilna, oparta na aluminiowej ramie, dostępnej w trzech popularnych kolorach: srebrnym, czarnym lub mosiężnym. Za pomocą dodatkowego pilota można sprawnie regulować natężenie i temperaturę światła, którego barwa posiada zakres od 3300K do 5800K.

Równomierne podświetlenie

Specjalny system dyfuzorów satynowych oraz odblasków zapewnia równomierne rozproszenie światła aż do samej krawędzi ramy. Wpływa to na doskonały efekt wizualny, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Oferowane panele można z powodzeniem wykorzystać do najbardziej wymagających projeków. Wysoka jakość wykonania i solidność wszystkich elementów pozwala stworzyć profesjonalny system ekspozycyjny / dekoracyjny.

Prezentacja dzieł sztuki, grafik, witraży, kamienia, drewna, szkła..

Panele można wykorzystać na wiele sposób i do prezentacji wielu obiektów. Specjalne zaciski pozwalają na bezpieczny i stabilny montaż witraży, paneli fusigngowych (grubości od 3 mm do 18 mm) itp. Eksponowany element można w przyszłości wymieniać, dostosowując posiadany system paneli do nowych, nawet zupełnie odmiennych celów. Jeśli potrzebujesz wsparcia w stworzeniu gotowego rozwiązania dla Twoich indywidualnych celów – skontaktuj się z nami.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania