Pudełka archiwalne na wymiar

Zapraszamy do skorzystania z usługi wykonania pudeł bezkwasowych na wymiar. Aby móc zrealizować takie zamówienie, potrzebujemy od Państwa kilka informacji, które pozwolą na wykonanie wyceny, a następnie prototypu.

Oferowane pudła wykonywane są z wysokiej jakości kartonu bezkwasowego, który chroni przechowywane obiekty przed szkodliwym działaniem upływu czasu. Realizujemy rozwiązania indywidualne, dostosowane do Państwa potrzeb.

1. Typ / rodzaj pudełka

Prosimy o opisanie przeznaczenia pudełka, a także jego wyglądu, z uwzględnieniem kształtu, wielkości, sposobu zamykania, a także cech dodatkowych:

  • Czy pudełko ma posiadać przegródki?
  • Czy pudło powinno posiadać otwór wentylacyjny?
  • Czy wieko powinno posiadać wgląd do środka?

2. Wymiary zewnętrzne i wewnętrzne pudełka, najlepiej naniesione na rysunek pomocniczy. Jeżeli pudło ma posiadać przegródki, prosimy o ich rozrysowanie i zwymiarowanie.

3. Informacje (jeżeli to możliwe, także ze zdjęciem) dotyczące obiektów, które mają być przechowywane w pudełku.

4. Jeżeli nasze pudła mają być przechowywane na regale / regałach, sugerujemy podanie informacji dotyczącej miejsca, jakim dysponujemy. W szczególnych przypadkach pozwala to na zoptymalizowanie projektu opakowań.

5. Możliwe sposoby wypełnienia pudeł

Pudła archiwizacyjne wielokrotnie mają spełniać ważne i odpowiedzialne zadania związane z bezpiecznym przechowywaniem. Karton bezkwasowy, z którego wykonywane są opakowania to wysokiej jakości materiał, odporny na starzenie, spełniający normę ISO9706. Jeżeli istnieje potrzeba dodatkowej, szerszej ochrony, uwzględniającej specyfikę przechowywanego obiektu, możemy zastosować dodatkowe zabezpieczenia.

Gąbka antykorozyjna Corrosion Intercept

Innowacyjna technologia zapewnia stabilną ochronę antykorozyjną na najwyższym poziomie. INTERCEPT łączy tzw. gazy korozyjne, tworząc tym samym neutralną atmosferę, która chroni przechowywane materiały.

Bezkwasowa tkanina SOFT

materiał łatwy w użyciu, stosowany do zabezpieczania delikatnych obiektów podczas przechowywania. Wykonany w 100% z poliestru, chemicznie obojętny, zapewnia gładką i miękką strukturę.

Tkanina z węgla aktywnego

jeden z najbardziej efektywnych sposobów radzenia sobie z problemem ochrony eksponatów muzealnych przed czynnikami zanieczyszczającymi. Materiał zawiera 100% aktywnego węgla / m2.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania