Systemy zawieszania obrazów - gotowe rozwiązania

Z myślą o potrzebach naszych Klientów, przygotowaliśmy dla Państwa kilka gotowych rozwiązań związanych z prezentacją obrazów na ścianach, pod sufitem i w innych ciekawych układach. Są to systemy zawieszeń obrazów, które zapewnią elegancką ekspozycję wysokiej jakości. Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do tradycyjnych koncepcji, chociaż tych u nas nie brakuje. Ponadto posiadamy też systemy zawieszania obrazów z oświetleniem zintegrowanym, antykradzieżowe oraz ekonomiczne. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać dowolną konfigurację i modyfikację zestawu, w zakresie ilości, koloru, rodzaju szyn, linek i haczyków. Prezentowane systemy podwieszania obrazów nie wymagają skomplikowanego montażu, są proste i praktyczne. Wybierz swoją galerię!

Systemy zawieszania obrazów - gotowe rozwiązania

System zawieszeń do plakatów Eco Friendly

GALWR500
646,80 zł
Cena za zestaw: szyna galeryjna z drewna 2 m hak mosiężny na szynę 3 szt. listwa plakatowa 3 x 2 szt. (góra-dół) kołek z wkrętem 6 szt. śruba oczkowa 6 szt. sznurek 3 szt.
System prezentacji zdjęć, grafik i plakatów

Zestaw do wieszania wydruków na dibondzie 3 mm

307,16 zł
Gotowy zestaw zawiera: 1 x szyna srebrna 2 m elementy montażowe do szyny: 7 x klips ścienny, 7 x kołek z wkrętem 3 x linka 1,5 m, zakończona pętelką 3 x zaczep do szyn 8 x uchwyt boczny 4 x uchwyt obustronny
Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.