Systemy zawieszania obrazów - gotowe rozwiązania

Z myślą o potrzebach naszych Klientów, przygotowaliśmy dla Państwa kilka gotowych rozwiązań związanych z prezentacją obrazów na ścianach, pod sufitem i w innych ciekawych układach. Są to systemy zawieszeń obrazów, które zapewnią elegancką ekspozycję wysokiej jakości. Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do tradycyjnych koncepcji, chociaż tych u nas nie brakuje. Ponadto posiadamy też systemy zawieszania obrazów z oświetleniem zintegrowanym, antykradzieżowe oraz ekonomiczne. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać dowolną konfigurację i modyfikację zestawu, w zakresie ilości, koloru, rodzaju szyn, linek i haczyków. Prezentowane systemy podwieszania obrazów nie wymagają skomplikowanego montażu, są proste i praktyczne. Wybierz swoją galerię!

Galeria na linkach Galeria na linkach 2
Available
System prezentacji zdjęć, grafik i plakatów

Zestaw do wieszania wydruków na dibondzie 3 mm

258,00 zł
Gotowy zestaw zawiera: 1 x szyna srebrna 2 m elementy montażowe do szyny: 7 x klips ścienny, 7 x kołek z wkrętem 3 x linka 1,5 m, zakończona pętelką 3 x zaczep do szyn 8 x uchwyt boczny 4 x uchwyt obustronny
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Ekspozycja z zastosowaniem systemu do wieszania obrazów. To musi się udać!

Prezentacja różnych dzieł sztuki powinna przebiegać w inny sposób, zawsze dopasowany odpowiednio do stylu ekspozycji. Jeśli na wystawie znajdują się dzieła szanowanego artysty, dobrany system do wieszania obrazów nie powinien być zbyt ekstrawagancki. Z kolei podczas prezentacji plakatów czy grafik awangardowych, oryginalne oświetlenie i nietypowe kształty będą jak najbardziej wskazane. Wówczas system wieszania obrazów może odbiegać od klasycznych układów i wykraczać poza utarte schematy: wieszania obiektów tuż obok siebie, z zachowaniem idealnych odstępów. Każdy nasz system zawieszania obrazów to produkt dobrego gatunku, wytrzymały i prosty w obsłudze. W wersji standardowej oferujemy systemy do podwieszania obrazów o długości 2 i 4 metrów. Składają się one z tych samych komponentów, jednak w innej ilości. Dlatego szczególnie zachęcamy do dokładnego przeglądania naszej strony internetowej. W ten sposób niczego Państwo nie przeoczą i żaden system zawieszeń obrazów nie umknie Waszej uwadze. Realizujemy również systemy zawieszeń obrazów o nietypowej długości Zapraszamy do składania zamówień na nowoczesne i klasyczne systemy zawieszeń obrazów! W razie pytań, jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania