Materiały archiwizacyjne

Pudła archiwizacyjne

Pakiet 10 pudeł archiwizacyjnych Protectbox A4

PROTECTBOXA4-10
246,00 zł
Zestaw 10 pudełek Potectbox A4 jakość BETTER - 100% konserwatorska neutralne pH certyfikat FSC® wymiar zewnętrzny: 348 x 273 x 110 mm grubość tektury: 1.6 mm
Koperty bezkwasowe

Koperty archiwalne Funktional

434,99 zł
Oferowane wielkości kopert dostępne są w większych opakowaniach po 500 lub 250 szt. Wybierz właściwy format. Koperty dostępne na zamówienie u producenta, wydłużony czas oczekiwania. Zweryfikuj dostawę z doradcą przed zakupem!
Koperty bezkwasowe

Koperty bezkwasowe na wymiar

W celu otrzymania wyceny, prosimy o podanie następujących informacji: wymiar koperty długość boku, na którym ma być otwór gramatura papieru ilość
Archiwizacja papieru i dokumentacji

Klipsy archiwizacyjne

SPI ARCH
49,68 zł
Cena za opakowanie: 100 szt.
Pokazano 1-24 z 48 pozycji

Materiały do archiwizacji oferowane przez Ramy Kultury ochronią dokumenty przed kurzem i zabrudzeniami

W każdej instytucji kultury operuje się dokumentami, które powinny być starannie posegregowane, łatwe do odnalezienia przez pracowników. Rozplanowana archiwizacja zapewni porządek, jednak nie to jest najistotniejsze. Materiały do archiwizacji stanowią ochronę, zabezpieczenie dokumentów przed czynnikami zewnętrznymi. Cenne zbiory mogą ulec zabrudzeniu, przedwcześnie się zestarzeć, blaknąć, strzępić, zapleśnieć. Nasze pudła archiwalne i teczki bezkwasowe będą odpowiednim miejscem do przechowywania ważnych danych. Wewnątrz wypełnionego szufladkami pudła do archiwizacji, można z powodzeniem trzymać dokumenty. Specjalna konstrukcja zapewnia stały dopływ powietrza do środka pudła, a bezkwasowa tektura o neutralnym odczynie jest bezpieczna dla papieru. W naszym sklepie internetowym zaopatrzą się Państwo w materiały archiwizacyjne do fotografii, mikrofilmów, nośników cyfrowych, papieru, dokumentacji oraz muzealiów, wymagających specjalnego traktowania. Ochrona na wysokim poziomie i pełna kontrola nad stanem przechowywanych materiałów do archiwizacji, to najlepszy sposób na magazynowanie wartościowych obiektów. Zapraszamy do kontaktu!


Odwiedzają Państwo dział obejmujący materiały archiwizacyjne, przydatne do długotrwałego przechowywania, opracowywania i udostępniania ważnych dokumentów. W ofercie umieściliśmy papier archiwalny, opakowania bezkwasowe, wysokiej jakości teczki i koperty oraz inne materiały do archiwizacji. Wszystkie nasze produkty archiwizacyjne spełniają normę ISO 9706 co oznacza, że perfekcyjnie nadają się one do przechowywania cennych dokumentów, opraw i papierów. Jednocześnie są w pełni bezpieczne dla chronionych obiektów. Przygotowaliśmy dla Państwa klasyczne, jak również bardziej złożone materiały archiwizacyjne, opracowane według skomplikowanych projektów. To kartony na dzieła sztuki, opakowania do fotografii oraz antykorozyjne materiały na nośniki cyfrowe. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania