Materiały archiwizacyjne

Odwiedzają Państwo dział obejmujący materiały archiwizacyjne, przydatne do długotrwałego przechowywania, opracowywania i udostępniania ważnych dokumentów. W ofercie umieściliśmy papier archiwalny, opakowania bezkwasowe, wysokiej jakości teczki i koperty oraz inne materiały do archiwizacji. Wszystkie nasze produkty archiwizacyjne spełniają normę ISO 9706 co oznacza, że perfekcyjnie nadają się one do przechowywania cennych dokumentów, opraw i papierów. Jednocześnie są w pełni bezpieczne dla chronionych obiektów. Przygotowaliśmy dla Państwa klasyczne, jak również bardziej złożone materiały archiwizacyjne, opracowane według skomplikowanych projektów. To kartony na dzieła sztuki, opakowania do fotografii oraz antykorozyjne materiały na nośniki cyfrowe. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.

Archiwizacja papieru i dokumentacji

Klipsy archiwizacyjne

SPI ARCH
45,93 zł
Cena za opakowanie: 100 szt.
Koperty bezkwasowe

Koperty bezkwasowe na wymiar

W celu otrzymania wyceny, prosimy o podanie następujących informacji: wymiar koperty długość boku, na którym ma być otwór gramatura papieru ilość
Pokazano 1-24 z 51 pozycji
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.