Akapady abrasive

Akapady abrasive prowadzą do "usuwania-ścierania" warstw czyszczonych powierzchni. Środek czyszczący, zawierający kredę, daje szczególnie dobre efekty na skórze i drewnie.
Jeszcze mocniej czyszczący materiał z pumeksem okazuje się skuteczny do czyszczenia metalu z przywierających nawarstwień, z oksydantów (np. rdzy). Celem nowego produktu jest usuwanie uporczywych nawarstwień bez konieczności używania chemikaliów czy innych płynnych środków czyszczących.
Bloczki mogą być docinane np. nożem, aby dopasować optymalny kształt do czyszczonej powierzchni.
Produkty abrazyjne NIE są przeznaczone do delikatnych powierzchni jak obrazy, malowidła ścienne, papier, ponieważ przyczyniają się do zdzierania powierzchni. Abrazyjność (ostrość) linii produktów Aka Bloc jest przeciwieństwem klasycznych produktów do bezpiecznego czyszczenia zabrudzeń zwartych powierzchni, zapewniając ochronne czyszczenie. W zależności od stopnia zabrudzenia, wymieniamy kolejno od najsłabszych: Gumka myszka z kredą, gumka myszka z pumeksem, Aka Bloc AX-0-Blanc.

Akapady abrasive

Blok z pumeksem PB

4162
243,17 zł
Cena za 1 szt. Wymiary: 150 x 160 x 20 mm
Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.