Mata samoregenerująca do cięcia

Mata samoregenerująca do cięcia

Mata samoregenerująca XXL

512,90 zł
Cena za 1 szt. Mata 100 x 200 cm może mieć wydłużony czas dostawy!
90 x 120 cm 100 x 150 cm 100 x 200 cm
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Mata samoregenerująca jest przeznaczona do ochrony blatu stołu i innych powierzchni przed uszkodzeniami powstałymi w trakcie cięcia i krojenia różnego rodzaju materiałów. Dodatkowo stanowi ona zabezpieczenie dla ostrzy używanych noży i skalpeli. Dzięki idealnie gładkiej powierzchni, mata samogojąca stanowi doskonałe miejsce zarówno dla rutynowych prac, jak i kreatywnych projektów. Wykonywane nacięcia nie pozostawiają śladu i nie naruszają jej powierzchni. Proponujemy podkładki w formacie A4, A3, A2 oraz A1.

Mata samozabliźniająca się jedno lub dwustronna

W naszej ofercie znajdą Państwo dwie linie produktów. Seria PRO Line przeznaczona jest dla zawodowców i uwzględnia profesjonalne oraz częste użytkowanie. Należące do niej maty mają więcej warstw i są dwustronne. Produkty HOBBY Line to podkładki do cięcia dedykowane dla hobbystów. Wykorzystują je przy własnych pracach i projektach. Takie maty są trójwarstwowe i zadrukowane tylko z jednej strony. Mata do cięcia przyda się w każdej bibliotece, pracowni introligatorskiej, modelarskiej i krawieckiej. 

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.