Skalpele, noże modelarskie

Narzędzia ręczne DIY

Uchwyt do ostrzy

770700
25,90 zł
Cena obejmuje 1 uchwyt + 1 ostrze (wymienne).
Noże, nożyki i nożyczki

Wymienne ostrza

770970
14,48 zł
Cena za zestaw 5 ostrzy wymiennych, kompatybilnych z uchwytem do ostrzy o nr. 770700. Nie obejmuje uchwytu.
Akcesoria do grafiki

Zestaw dłutek do linorytu w pudełku ABIG

GE34244
95,00 zł
Zestaw obejmuje: 1 x drewniana rączka 5 różnych nożyków: kozia łapka, w kształcie "U", dłuto 3 mm, dłuto 4 mm, nóż konturowy
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Ostre i precyzyjne cięcie

Noże – skalpele to precyzyjne narzędzia tnące, składające się z trzonka (uchwytu) i ostrza. Obydwa elementy można zakupić osobno. Ostrza występują w wielu kształtach i rozmiarach, a sama obsadka doskonale dopasowuje się „do dłoni” właściciela, pozwalając na wygodną pracę. Uchwyt do ostrzy, który posiada ofertę na różne ostrza zamienne, otwiera szereg możliwości w jednym narzędziu. Taki skalpel staje się bardziej wszechstronny i uniwersalny. Możliwość podmiany ostrza to niepodważalna zaleta, szczególnie jeśli chcesz za każdym razem dostosować rodzaj cięcia do posiadanego materiału. Szybka wymiana na jego inny rozmiar - mniejszy, większy - lub kształt - spiczasty lub bardziej zaokrąglony - umożliwia kontynuację pracy na najwyższym poziomie. Polecamy 7-elementowy zestaw w wygodnym pudełeczku.

Skalpele chirurgiczne - najwyższa jakość

Takie narzędzia wykonane są z wysokostopowej stali chirurgicznej. W swojej budowie składają się z rękojeści chirurgicznej i bardzo ostrego ostrza. Taki precyzyjny skalpel znajduje swoje zastosowanie nie tylko w medycynie, ale także w wielu innych obszarach i dziedzinach. Doskonały jako nóż modelarski.

Dla kogo oferta skalpeli?

Jeżeli interesujesz się szeroko rozumianym rękodziełem, wykonujesz misterne cięcia różnorodnych materiałów, tworzysz małe detale, szablony i potrzebujesz do tego dokładnego narzędzia, to z pewnością spodoba Ci się któryś z oferowanych produktów. Skalpele są niezastąpionym akcesorium dla wielu artystów, modelarzy, plastyków oraz grafików.

Gdzie znajdą zastosowanie noże modelarskie?

Produkty te świetnie sprawdzą się we wszystkich dziedzinach, w których istnieje potrzeba dokładnego wycinania w papierze, tekturze, folii, filcu, gąbkach, piance, serwetkach itd. Będzie to modelarstwo, oprawianie, scarpbooking, cardmaking, decoupage, patchwork i inne. Skalpele przeznaczone są dla profesjonalistów jak i kreatywnych nowicjuszy chcących stworzyć coś samemu.

Idealnie, jeśli nożyki użytkowane są w zestawie z matą do cięcia. Mata samogojąca zapobiega tępieniu się ostrza, pomaga prowadzić proste cięcie i zabezpiecza powierzchnię blatu przed zniszczeniem.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania