Słupki odgradzające

Systemy odgradzające wewnętrzne i zewnętrzne są przydatne wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wskazania drogi, poinformowania o danym kierunku, zachowania porządku i bezpieczeństwa lub dyskretnego zwrócenia uwagi na wygrodzoną przestrzeń. Przygotowaliśmy dla Państwa wyselekcjonowaną ofertę obejmującą słupki odgradzające, w tym słupki taśmowe, znakomite do zaznaczenia ekspozycji muzealnej oraz słupki z liną wysuwaną, polecane przede wszystkim do miejsc o ograniczonej przestrzeni. W przypadku braku możliwości rozstawienia słupków odgradzających w danym miejscu, proponujemy niewielkich rozmiarów odgrodzenia ścienne. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie aranżacyjne, odpowiadające Państwa oczekiwaniom!

Sznury do słupków odgradzających klasycznych Sznury do słupków odgradzających klasycznych 2
Available
Lina bawełniana o średnicy 30 mm - czerwona - zastosowanie wewnątrz. Liny polipropylenowe o średnicy 40 mm - juta, czarna, brązowa, beżowa, czerwona - zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.
Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Słupki wygrodzeniowe skutecznie powstrzymają wszystkich ciekawskich. Dosłownie osłupieją!

Żarty żartami, jednak słupki odgradzające z taśmą czy też z liną naprawdę bywają przydatne. Mieli okazję przekonać się o tym wszyscy zarządzający galerią lub innym miejscem, gdzie organizowane są wystawy. Osoby regularnie odwiedzające muzea, z daleka przybywające na wystawy doskonale wiedzą, że słupki wygrodzeniowe wskazują, dokąd można podchodzić. Niestety, zdarzają się ciekawscy, którzy w mgnieniu oka potrafią przeskoczyć nad elementami odgradzającymi i rozpocząć zwiedzanie „terenów zakazanych”. Mamy w asortymencie wysokiej jakości słupki z taśmą, które są na tyle widoczne, że nie sposób ich przeoczyć. Co więcej, nadają się do rozstawienia na zewnątrz, gdyż nie straszne im deszcz i wiatr. Wysuwana taśma ostrzega i kulturalnie informuje, gdzie kończy się strefa dla odwiedzających, a zaczyna obszar, w którym nie powinno się przebywać. Nasz sklep Ramy Kultury dostarcza Klientom słupki wygradzające również do plastikowych łańcuchów, idealne na parkingi przed galeriami sztuki. Jeśli są Państwo zainteresowani odgrodzeniem terenu w nienachalny sposób, słupki z taśmą będą trafnym wyborem. Zachęcamy do ich wypróbowania, a przy okazji sprawdzenia ciekawości osób, odwiedzających Waszą wystawę. Dodatkowo słupki odgradzające z taśmą można spersonalizować poprzez zadruk taśmy; oznaczyć ja logotypem, czy ważna informacją.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania