Lina jutowa Premium
Lina jutowa z karabińczykiem
Lina jutowa Premium
Lina jutowa z karabińczykiem

Lina jutowa Premium

Cena za 1 mb

10136A
43,44 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Lina jutowa Premium

Lina jutowa Premium

Cena za 1 mb

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Od ponad 20 lat na rynku

 

Profesjonalna i rzetelna obługa Twojego zamówienia

 

Bezpieczne i przyjemne zakupy

 

Lina jutowa w 100% naturalna, o surowym i ciekawym wyglądzie, może być stosowana do tworzenia poręczy schodowych, elementów dekoracyjnych oraz do słupków odgradzających, z którymi tworzy niebanalny system, służący organizacji przestrzeni podczas różnego rodzaju wydarzeniach.

  • materiał: 100% naturalne konopie
  • budowa: splot 4 nici
  • odporna na ścieranie
  • włókna konopne posiadają charakterystyczny zapach, który może utrzymywać się przez dłuższy czas
  • najwyższa jakość produkcji

Średnica liny: 30 mm

POMYSŁ: Liny jutowe nadają się także do wykorzystania jako oryginalna poręcz o niebanalnym wyglądzie. Ceny nie zawierają zakończeń i uchwytów. Należy je zamówić oddzielnie. Jak zamawiać? Jeżeli potrzebują Państwo sznur o niestandardowej długości lub mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt.

No reviews

Podobne produkty:

96,31 zł
Cena za 1 sztukę. Zakończenie przeznaczone do liny o grubości 28-30 mm. Uwaga: niektóre kolory mogą posiadać wydłużony czas dostawy. Prosimy o kontakt w sprawie potwierdzenia dostępności.
98,36 zł
Cena za 1 sztukę. Zakończenie przeznaczone do liny o grubości 38-40 mm. Uwaga: niektóre kolory mogą posiadać wydłużony czas dostawy. Prosimy o kontakt w sprawie potwierdzenia dostępności.
96,31 zł
Cena za 1 sztukę. Uchwyty przelotowe odpowiednie do lin i sznurów o średnicy 28-30 mm. Czas realizacji od 2-10 dni roboczych, w zależności od potrzebnej ilości oraz wersji kolorystycznej. Skonsultuj termin dostawy ze Sprzedawcą.
127,72 zł
Cena za 1 sztukę. Uchwyty przelotowe odpowiednie do lin i sznurów o średnicy 38-40 mm. Czas realizacji od 2-10 dni roboczych, w zależności od potrzebnej ilości oraz wersji kolorystycznej. Skonsultuj termin dostawy ze Sprzedawcą.
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania