Lady biblioteczne

Lady biblioteczne

Lada biblioteczna narożna

6 482,65 zł
Cena za 1 ladę. Nie obejmuje kontenerku ani szuflady - należy je zamówić oddzielnie. Koszt transportu i termin realizacji ustalany indywidualnie.
Lady biblioteczne

Lada biblioteczna prosta

2 300,00 zł
Cena za wybraną opcję. Cena za ladę nie obejmuje kontenerku z szufladami ani szuflady na klawiaturę - należy je zamówić oddzielnie.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Wygodna praca w bibliotece za sprawą lady bibliotecznej. Z nami urządzisz funkcjonalne stanowisko

Miejsce, z którego bibliotekarz może zarządzać swoim królestwem książek, ma duży wpływ na jakość wykonywanej przez niego pracy. Jeśli lada biblioteczna będzie wystarczająco przestrzenna, w znacznym stopniu usprawni to wydawanie oraz przyjmowanie publikacji, a także wiele innych czynności, które należą do zadań bibliotekarza. Sprzedajemy lady biblioteczne, które można łączyć w różne konstrukcje. W naszej ofercie znalazła się też nastawka na biurko, pozwalająca na błyskawiczne zagospodarowanie zwykłego stolika w ladę, zza której wygodnie obsługuje się interesantów. Lada biblioteczna narożna to rozbudowana wersja lady prostej. Udostępniamy ją w pięciu podstawowych odcieniach drewna (Klon, Olcha, Orzech, Buk, Calvados), ale na życzenie Klientów dostarczamy lady biblioteczne w niestandardowych kolorach. Szczegóły dotyczące wymiarów naszych mebli znajdują się na zdjęciach, gdzie dokładnie opisaliśmy produkty, by ułatwić Państwu dobranie tych odpowiednich. Cena za lady biblioteczne z naszego sklepu zależy od wymiarów modelu, zaś termin realizacji to kwestia do indywidualnego omówienia – jeśli biblioteka mieści się w Krakowie, dowieziemy zakupioną ladę za darmo!


Naszym Klientom oferujemy lady biblioteczne wykonane z drewna. Są to meble przydatne do urządzenia stanowiska bibliotekarza. Cechują się one ponadczasowym designem oraz trwałością. Każda lada biblioteczna firmy Chris składa się z modułów, dzięki czemu można dowolnie rozstawić poszczególne elementy lady, zgodnie z własnymi potrzebami. Użytkownik sam decyduje o długości lady bibliotecznej i jej układzie, dostosowując wymiary do dostępnej powierzchni oraz indywidualnych preferencji. Jeśli interesuje Państwa lada biblioteczna, z chęcią przedstawimy optymalną ofertę, dopasowaną do Waszych potrzeb.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania