Lady biblioteczne

Naszym Klientom oferujemy lady biblioteczne wykonane z drewna. Są to meble przydatne do urządzenia stanowiska bibliotekarza. Cechują się one ponadczasowym designem oraz trwałością. Każda lada biblioteczna firmy Chris składa się z modułów, dzięki czemu można dowolnie rozstawić poszczególne elementy lady, zgodnie z własnymi potrzebami. Użytkownik sam decyduje o długości lady bibliotecznej i jej układzie, dostosowując wymiary do dostępnej powierzchni oraz indywidualnych preferencji. Jeśli interesuje Państwa lada biblioteczna, z chęcią przedstawimy optymalną ofertę, dopasowaną do Waszych potrzeb.

Lady biblioteczne

Lada biblioteczna narożna

6 051,77 zł
Cena za 1 ladę. Nie obejmuje kontenerku ani szuflady - należy je zamówić oddzielnie. Koszt transportu i termin realizacji ustalany indywidualnie.
Lady biblioteczne

Lada biblioteczna prosta

1 954,16 zł
Cena za wybraną opcję. Cena za ladę nie obejmuje kontenerku z szufladami ani szuflady na klawiaturę - należy je zamówić oddzielnie.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.