Materiały do konserwacji, introligatorstwa, druku

Noże bezpieczne

Zestaw Kreatywne Cięcie

109,08 zł
Zestaw podstawowy obejmuje: 1 x nóż krążkowy Rottary Cutter + 4 ostrza (proste, perforowane, fala, zygzak) Zestaw rozszerzony obejmuje: 1 x nóż krążkowy Rottary Cutter + 4 ostrza (proste, perforowane, fala, zygzak) linijkę aluminiową 70 cm matę samoregenerującą A2 (45 x 60 cm)
Bibuła filtracyjna i papier silikonowy

Bibuła filtracyjna jakościowa

2,45 zł
Cena za 1 arkusz. Oferujemy trzy warianty bibuły do wyboru: format gramatura 45 x 56 cm 60 g/m2 50 x 66 cm 80 g/m2 80 x 120 cm 300 g/m2
Pokazano 1-24 z 385 pozycji

Urządzenia, materiały i akcesoria introligatorskie oferowane przez nasz sklep. Sprawdź, co dla Ciebie mamy!

Warsztat introligatora poligraficznego powinien być zaopatrzony co najmniej w podstawowe materiały introligatorskie, pozwalające przeprowadzać prace związane z oprawą i konserwacją książek. Sklep internetowy Ramy Kultury ma dla Klientów atrakcyjną ofertę, w której znalazły się najbardziej potrzebne introligatorskie materiały. Zaczynając od tych najmniejszych, a jednocześnie najtańszych, można u nas nabyć igły i kostki introligatorskie, noże i nożyczki zapewniające fachowe cięcie oraz gumki elektryczne do użytku profesjonalnego (przydatne w czyszczeniu zabrudzonych druków i polerowaniu powierzchni). Dostępne u nas introligatorskie akcesoria to także transparentne, wielowarstwowe maty samogojące (doskonałe jako podkładki) i jeszcze większe urządzenia: praski do zarabiania okuciami czy szarfowarki do oprawiania skóry. Nasze materiały introligatorskie docierają również poza Kraków, zaopatrując introligatorów w bardzo dobrej jakości produkty, wytrzymujące próbę czasu. Zarówno artykuły konserwatorskie, jak też akcesoria do oprawiania, zostały przez nas szczegółowo opisane. Klikając w wybrany produkt, wyświetlą Państwo jego specyfikację, z którą warto się zapoznać przed dokonaniem zakupu. Zachęcamy do przeglądania oferty na akcesoria introligatorskie i konserwatorskie, proponowanej przez nasz sklep internetowy!


Akcesoria introligatorskie i artykuły konserwatorskie z naszego sklepu to wybrane produkty najwyższej jakości, stosowane przez introligatorów, ale nie tylko. W asortymencie posiadamy też narzędzia stosowane w grafice i druku, jak i środki do czyszczenia eksponatów oraz drogocennych zbiorów. Proponujemy Państwu materiały introligatorskie przydatnych w pracach introligatorskich, poligraficznych, konserwatorskich oraz galanteryjnych, kaletniczych. Można u nas złożyć zamówienie na drobne akcesoria, jak kostki, nici albo szpilorki oraz większe artykuły introligatorskie, jak szarfowarki do skóry czy urządzenia do zaciskania okuć opraw. Zapraszamy do sprawdzenia, co jeszcze przygotował nasz sklep internetowy!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.