Wyposażenie / Materiały do bibliotek

W tym dziale zebraliśmy dla Państwa najlepsze akcesoria biblioteczne, które stanowią niezbędne wyposażenie biblioteki. Proponujemy duży wybór materiałów związanych z przechowywaniem i prezentacją książek, a także z ich kompleksową ochroną i konserwacją. W asortymencie umieściliśmy liczne materiały biblioteczne, w tym m.in. folie do oprawy, taśmy i wzmocnienia, kostki introligatorskie, tabliczki informacyjne oraz prezentery. Wyróżnia nas oferta bogata w akcesoria: podpórki do książek i podstawki w korzystnej cenie. U nas zamówią Państwo pełne wyposażenie bibliotek, z uwzględnieniem nawet takich detali, jak przekładki alfabetyczne czy płyny do usuwania etykiet. Zadbaliśmy o wszystko, dzięki czemu na Ramach Kultury można znaleźć wszelkie materiały biblioteczne, przydatne w funkcjonowaniu instytucji kulturalnej.

Krzesło z blatem Iso TE
Zapytaj o dostępność
Krzesła i fotele

Krzesło z blatem Iso TE

Cena uzależniona jest od wyboru poszczególnych elementów, dlatego prosimy o kontakt z nami. Termin realizacji ustalamy indywidualnie.
Składany stolik Rico Table Składany stolik Rico Table 2
Available
Stoliki, biurka, ławki

Składany stolik Rico Table

473,28 zł
Czas realizacji: do 8 dni roboczych.Możliwość wykonania blatu w innym kolorze. Pytaj Sprzedawcę. Cena za 1 szt.
Pokazano 1-24 z 187 pozycji

Skomponujmy wspólnie wyposażenie biblioteki, które ułatwi czytelnikom poszukiwanie książek

Nasz sklep internetowy powstał po to, by umożliwić Klientom proste zakupy najlepszych produktów, przeznaczonych do instytucji kulturalnych. Dział zawierający materiały biblioteczne zaplanowaliśmy w taki sposób, żeby niczego nie pominąć. Dlatego decydując się na złożenie zamówienia w Ramach Kultury, można zrobić pełne zakupy, bez pominięcia jakiegokolwiek elementu. Nasze wyposażenie bibliotek obejmuje podpórki, tabliczki i przekładki, czyli wszystko co niezbędne do prezentacji publikacji na półkach. Z drugiej strony oferujemy też kostki introligatorskie, apteczki i gadżety BHP, pomocne w dbaniu o stan książek i konserwacji papieru. Mamy dla Państwa duży wybór ekspozytorów, w tym listwy do wieszania plakatów oraz gazetniki na ścianę. A żeby pomóc czytelnikom poruszanie się między regałami, przygotowaliśmy przemyślane wyposażenie biblioteki, zawierające opisy w formie rozdzielaczy i zacisków magnetycznych. Nasi konsultanci mają doświadczenie w zakresie urządzania bibliotek, więc w razie wątpliwości mogą się Państwo z nimi kontaktować. Wspólnymi siłami uda nam się zebrać wyposażenie biblioteki, odpowiadające Waszym wymaganiom. Zachęcamy do współpracy!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania