Straponteny - składane siedziska

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Krzesełko typu straponten jest wyjątkowo funkcjonalnym meblem, pozwalającym oszczędzić sporo miejsca. Siedzisko montowane do ściany albo w postaci gotowych ławeczek wolnostojących czy przymocowanych na stałe do podłoża, odgrywa ważną rolę w aranżowaniu wąskich przejść. Siedziska do poczekalni, biur, domowych przedpokojów czy korytarzy to nowoczesne rozwiązania dla tych, którzy chcą urządzić przestrzeń, nie tracąc przy tym cennego miejsca. W ofercie firmy Chris umieściliśmy eleganckie siedziska składane, które można zamówić w formie klasycznej albo wyposażonej w designerski gazetownik. Jesteśmy przekonani, że praktyczny straponten będzie trafnym wyborem do każdej poczekalni i wąskiej przestrzeni.

Wygodne siedziska składane można spotkać na każdym kroku. Wniosek: wybierz straponten!

W naszej ofercie mebli do bibliotek, muzeów i archiwów nie zabrakło miejsca na siedziska składane. Niech Was nie zmyli profesjonalna nazwa – straponten to nietypowy mebel, który każdy z nas może mieć w swoim domu. Nie tylko instytucje kultury są zaopatrywane w taki sprzęt. Coraz więcej prywatnych mieszkań z wąskimi przedpokojami, urządza się z wykorzystaniem strapontenów. Firma Chris oferuje Państwu dwa rodzaje krzesełek: siedzisko montowane do ściany oraz siedzisko składane na ławeczce. Chociaż modele te zasadniczo się od siebie różnią, ich cena jest podobna, w obu przypadkach równie atrakcyjna. Klientom umożliwiamy wybór mechanizmu działania produktu. Siedzisko składane na ścianę, jak i projekt na ławeczce, mogą zostać zaopatrzone w mechanizm samopowrotu lub wymagać samodzielnego złożenia. Każdy straponten ze sklepu internetowego Ramy Kultury jesteśmy w stanie pokryć elegancką tapicerką albo dostarczyć Państwu w formie laminowanego siedziska do poczekalni. Również kolor stelażu to kwestia wyboru: składane siedzisko możemy polakierować na biały, szary lub grafitowy odcień, dobrany do stylu pomieszczenia, w jakim ono ma zostać umieszczone. Sprzedawane przez nas krzesełka straponten są atrakcyjne wizualnie i bardzo stylowe, a ich charakter użytkowy zachęca, żeby je kupić. Zapraszamy!


Siedzisko straponten – praktyczna oszczędność miejsca

Straponteny to bardzo funkcjonalne składane siedziska oszczędzające miejsce. Przeznaczone przede wszystkim do poczekalni, biur, przejść i wąskich korytarzy. Popularnie stosowane do wyposażania przedpokojów. Elegancki wygląd krzesełek, które możemy dodatkowo pokryć tapicerką, sprawia, że doskonale wkomponują się w każde otoczenie. Straponteny najczęściej montowane są do ściany, ale to nie jedyna możliwość. Rozkładane siedziska są dostępne także w postaci gotowych ławeczek, wolnostojących lub montowanych na stałe do podłoża. Ponadto, każde siedzisko możemy wyposażyć w praktyczny gazetownik.

Jaki model strapontenu wybrać?

Wśród oferowanych krzesełek znajdziemy kilka rodzajów:

  • Krzesełko z oparciem
  • Siedzisko bez oparcia
  • Krzesełka z mechanizmem samopowrotu
  • Straponteny z gazetnikiem
  • Straponteny bez tapicerowania
  • Straponteny z tapicerowaniem
  • Ławki ze strapontenami

Jeżeli zależy nam na minimalnych kosztach, warto rozważyć podstawową wersję krzesełka, bez oparcia, które w wielu miejscach stanowi wystarczające rozwiązanie. W eleganckich gabinetach i salonach, pięknie zaprezentują się straponteny w kolorze białym, wyposażone dodatkowo w gazetnik, umiejscowiony pod siedziskiem. Godną uwagi funkcjonalnością wybranych modeli strapontenów jest mechanizm samopowrotu. To dzięki niemu maksymalnie oszczędzamy miejsce w przejściach i korytarzach. Takie krzesełka nie wymagają bowiem ingerencji, by mogły wrócić do swojej pionowej pozycji.

Straponteny w domowym przedpokoju

Ze względu na swój prosty i uniwersalny wygląd, straponteny coraz częściej trafiają do niewielkich domowych przedpokojów, dodając im funkcjonalności. Dostępna gama kolorystyczna sprawia, że nie trudno o dobór atrakcyjnego wizualnie rozwiązania, pasującego do stylu wnętrza.

Uniwersalne siedzisko na korytarz

Kiedy korytarz staje się jednocześnie przejściem i poczekalnią, warto wziąć pod uwagę montaż składanych siedzisk typu straponten. Każda oszczędność miejsca może poprawić nie tylko funkcjonalność pomieszczenia ale wrażenia estetyczne.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy w doborze optymalnego rozwiązania.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.