Straponteny - składane siedziska

Straponteny to bardzo funkcjonalne składane siedziska oszczędzające miejsce. Przeznaczone przede wszystkim do poczekalni, biur, przejść i wąskich korytarzy. Popularnie stosowane do wyposażania przedpokojów. Elegancki wygląd krzesełek, które możemy dodatkowo pokryć tapicerką, sprawia, że doskonale wkomponują się w każde otoczenie. Straponteny najczęściej montowane są do ściany, ale to nie jedyna możliwość. Rozkładane siedziska są dostępne także w postaci gotowych ławeczek, wolnostojących lub montowanych na stałe do podłoża. Ponadto, każde siedzisko możemy wyposażyć w praktyczny gazetownik. Z pewnością będzie to trafiony wybór w każdej poczekalni.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Krzesełko typu straponten jest wyjątkowo funkcjonalnym meblem, pozwalającym oszczędzić sporo miejsca. Siedzisko montowane do ściany albo w postaci gotowych ławeczek wolnostojących czy przymocowanych na stałe do podłoża, odgrywa ważną rolę w aranżowaniu wąskich przejść. Siedziska do poczekalni, biur, domowych przedpokojów czy korytarzy to nowoczesne rozwiązania dla tych, którzy chcą urządzić przestrzeń, nie tracąc przy tym cennego miejsca. W ofercie firmy Chris umieściliśmy eleganckie siedziska składane, które można zamówić w formie klasycznej albo wyposażonej w designerski gazetownik. Jesteśmy przekonani, że praktyczny straponten będzie trafnym wyborem do każdej poczekalni i wąskiej przestrzeni.

Wygodne siedziska składane można spotkać na każdym kroku. Wniosek: wybierz straponten!

W naszej ofercie mebli do bibliotek, muzeów i archiwów nie zabrakło miejsca na siedziska składane. Niech Was nie zmyli profesjonalna nazwa – straponten to nietypowy mebel, który każdy z nas może mieć w swoim domu. Nie tylko instytucje kultury są zaopatrywane w taki sprzęt. Coraz więcej prywatnych mieszkań z wąskimi przedpokojami, urządza się z wykorzystaniem strapontenów. Firma Chris oferuje Państwu dwa rodzaje krzesełek: siedzisko montowane do ściany oraz siedzisko składane na ławeczce. Chociaż modele te zasadniczo się od siebie różnią, ich cena jest podobna, w obu przypadkach równie atrakcyjna. Klientom umożliwiamy wybór mechanizmu działania produktu. Siedzisko składane na ścianę, jak i projekt na ławeczce, mogą zostać zaopatrzone w mechanizm samopowrotu lub wymagać samodzielnego złożenia. Każdy straponten ze sklepu internetowego Ramy Kultury jesteśmy w stanie pokryć elegancką tapicerką albo dostarczyć Państwu w formie laminowanego siedziska do poczekalni. Również kolor stelażu to kwestia wyboru: składane siedzisko możemy polakierować na biały, szary lub grafitowy odcień, dobrany do stylu pomieszczenia, w jakim ono ma zostać umieszczone. Sprzedawane przez nas krzesełka straponten są atrakcyjne wizualnie i bardzo stylowe, a ich charakter użytkowy zachęca, żeby je kupić. Zapraszamy!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania