Straponteny - składane siedziska


Siedzisko straponten – praktyczna oszczędność miejsca

Straponteny to bardzo funkcjonalne składane siedziska oszczędzające miejsce. Przeznaczone przede wszystkim do poczekalni, biur, przejść i wąskich korytarzy. Popularnie stosowane do wyposażania przedpokojów. Elegancki wygląd krzesełek, które możemy dodatkowo pokryć tapicerką, sprawia, że doskonale wkomponują się w każde otoczenie. Straponteny najczęściej montowane są do ściany, ale to nie jedyna możliwość. Rozkładane siedziska są dostępne także w postaci gotowych ławeczek, wolnostojących lub montowanych na stałe do podłoża. Ponadto, każde siedzisko możemy wyposażyć w praktyczny gazetownik.

Jaki model strapontenu wybrać?

Wśród oferowanych krzesełek znajdziemy kilka rodzajów:

  • Krzesełko z oparciem
  • Siedzisko bez oparcia
  • Krzesełka z mechanizmem samopowrotu
  • Straponteny z gazetnikiem
  • Straponteny bez tapicerowania
  • Straponteny z tapicerowaniem
  • Ławki ze strapontenami

Jeżeli zależy nam na minimalnych kosztach, warto rozważyć podstawową wersję krzesełka, bez oparcia, które w wielu miejscach stanowi wystarczające rozwiązanie. W eleganckich gabinetach i salonach, pięknie zaprezentują się straponteny w kolorze białym, wyposażone dodatkowo w gazetnik, umiejscowiony pod siedziskiem. Godną uwagi funkcjonalnością wybranych modeli strapontenów jest mechanizm samopowrotu. To dzięki niemu maksymalnie oszczędzamy miejsce w przejściach i korytarzach. Takie krzesełka nie wymagają bowiem ingerencji, by mogły wrócić do swojej pionowej pozycji.

Straponteny w domowym przedpokoju

Ze względu na swój prosty i uniwersalny wygląd, straponteny coraz częściej trafiają do niewielkich domowych przedpokojów, dodając im funkcjonalności. Dostępna gama kolorystyczna sprawia, że nie trudno o dobór atrakcyjnego wizualnie rozwiązania, pasującego do stylu wnętrza.

Uniwersalne siedzisko na korytarz

Kiedy korytarz staje się jednocześnie przejściem i poczekalnią, warto wziąć pod uwagę montaż składanych siedzisk typu straponten. Każda oszczędność miejsca może poprawić nie tylko funkcjonalność pomieszczenia ale wrażenia estetyczne.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy w doborze optymalnego rozwiązania.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania